Najniższe ceny za pobyt
Orbitz.com
Expedia.com82 USD
Wyświetl 17 oferty
Zrecenzowano: 30 października 2019

Bardzo dobra lokalizacja, praktycznie przy samym centrum.Niedaleko do kolejki na Kamienną Górę gdzie pięknie widać panoramę miasta i morze z plażą. Pokoje bardzo przytulne, czyste wyposażone w elektryczny czajnik lodówkę i TV. w pokoju zastawa do herbaty czy kawy , łazienka funkcjonalna. Obsługa oraz posiłki (szwedzki stół) bardzo dobre. Dodatkowo przy hotelu znajduje się Instytut Spa z szeroką gamą zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych z odnową biologiczną. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój standard w zupełności wystarczy.
Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, N44dir1984
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu 5 dni w sierpni 2019, hotel pomimo dobrych recenzji naprawdę bardzo słaby. Po pierwsze bardzo głośny, pomimo teoretycznie bocznej ulicy, od samego rana późnego wieczoru pod oknami przejeżdżają samochodyy i co gorsza szaleje młodzież na motorach - otwarcie okna praktycznei niemożliwe. Pod samym budynkiem jest też budowa- także od 7 rano starują młotki, wiertarki i okrzyki budowy - dalej nie otworzysz okna, a jak już myślisz , że się wyśpisz to w sobotę hotel funduje wesele- to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że spokojnie nie jest.
Klimatyzacja w hotelu niby jest, ale bardzo stara, z klimatyzacji w pokojach wydobywa się nieprzyjemny zapach, a jak zajrzycie do środka do szafek klimatyzatora pod oknem widać przyczynę - niestety klimatyzacja nie czyszczona i rozwija się w niej życie. Lepiej nie używać, ze względu na zdrowie.
Jedyny plus to nie najgorsze śniadania i super miła i pomocna pani obsługująca restaurację podczas śniadań - taki pracownik to skarb.

Dziękujemy, wypoczynek1
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

W stu procentach jestem usatysfakcjonowany pobytem w hotelu. Pokój z balkonem całkowicie spełnił moje oczekiwania. Niby na uboczu a wszędzie blisko jak to w Gdyni . Bardzo miły personel . Śniadania bez zarzutu. Serdecznie polecam . Hotel znajduje się w cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie morza.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z balkonem z widokiem na morze
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Slawek W
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam w ciągu roku wiele miejsc ale z pewnością mogę polecić ten hotel jako jeden z najlepszych w Gdyni. Hotel położony blisko morza to tylko jeden z atutów tego miejsca. Genialna ekipa, wysmienite jedzenie ale ten klimat, ktory tam panuje z pewnością kusi do odwiedzenia tego miejsca jeszcze nie jeden raz. Polecam!!!

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, KusiaxD
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Już kilka razy zastanawialiśmy się nad pobytem w tym hotelu aż nadszedł ten dzień.
Wiem, że był to pierwszy i raczej ostatni pobyt w tym hotelu.
Hotel ma owszem dobrą lokalizację blisko morza i deptaku, chociaż widok na morze z pokoi jest raczej cząstkowy.
Wnętrza hotelu oraz pokoi wieją starością, użyciem oraz nudą.
W pokoju zestaw do kawy i herbaty na plus.
Telewizor mały i stary.
Klimatyzator owszem był, ale dźwięki jakie wydawał podczas pracy można porównać do pracy silnika od kosiarki. Spanie z działającą klimatyzacją niemożliwe.
Śniadanie raczej nieszczególne, mało urozmaicone, jedyną ciekawą rzeczą może być owsianka jeśli ktoś lubi.
Parking w porządku.
Tak jak w tytule, hotel nie zasługuje w chwili obecnej na 4 gwiazdki, jest to krzywdzące dla innych obiektów w tej kategorii.

1  Dziękujemy, Emi91_pl