Hotel ma świetny klimat i to nie zawdzięcza tego, czemuś tak oczywistemu jak widok na morze i odległość od niego ( jakieś 3 minuty wolnym spacerem ). Hotel ma świetną atmosferę, bo wszyscy pracownicy są przemili, pomocni, uśmiechnięci do klientów.

Pokój privilige z widokiem na morze super - przestronny, czysty, wygodne łóżko, ekspres do kawy. W pokoju szlafrok i kapcie, co jest wygodne, gdy korzysta się z basenu:) Świetne śniadania!!

1  Dziękujemy, anka852019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Najważniejsze plusy hotelu to położenie oraz parking. Sam hotel nie jest ładny, wnętrze średnie, pokoje czyste, cena wysoka. Obsługa bez zarzutu. Śniadania dobre ale spodziewałem się za taką dodatkową dość wysoką cenę czegoś więcej.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano: 14 września 2019

wyjazd wspomnieniowy po wielu latach . Lokalizacja hotelu idealna na szybkie przemieszczanie i dostęp do środków komunikacji miejskiej. Hotel w dobrym standardzie .
Jest jedno ale ….mało przyjazna restauracja połączona z kawiarnią.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, olazbiniewicz
Zrecenzowano: 11 września 2019

W hotelu przebywaliśmy w dn. 08/09.09.2019 r. Otrzymaliśmy cichy pokój na 8 piętrze nr 822, zgodnie z naszym życzeniem. Ogólnie bardzo czysto. Jednak w łazience unosił się zapach stęchlizny ( od gdzieś zalegającej wody). Również ozdobne brązowe ozdobne poduszki powinny zostać poddane czyszczeniu, bo nieprzyjemnie pachniały. Pozostałe sprawy bez zarzutu. Mieliśmy zamówioną i opłaconą obiadokolację. Niestety w tym hotelu obowiązuje osobne menu dla obiadokolacji zamówione poprzez portal "accorhotels", które jest dość ubogie. Są trzy zupy i 3 drugie dania, które niekoniecznie mogą przypaść do gustu gościom. Efekt był tali, że 2 osoby zjadły tylko drugie danie bez wina i zupy. W hotelu Mercure w Lublinie dostaje się bony w wysokości 65 PLN każdy i za tę kwotę zamawia się posiłki z normalnego menu. Jeśli się przekroczy limit, to trzeba dopłacić. To sprawa do przemyślenia dla kierownictwa hotelu Mercure w Gdyni. Plusem hotelu jest położenie blisko plaży, bulwaru spacerowego i portu. Wymeldowanie przebiegło sprawnie. Pomimo tych kilku niedociągnięć byliśmy zadowoleni z pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobrze jest zamówić pokój superior ( jest na wyższym piętrze) z widokiem na morze, dala od windy i klatki schodowej.
1  Dziękujemy, Wojciech W