Zrecenzowano: 11 września 2019

W hotelu przebywaliśmy w dn. 08/09.09.2019 r. Otrzymaliśmy cichy pokój na 8 piętrze nr 822, zgodnie z naszym życzeniem. Ogólnie bardzo czysto. Jednak w łazience unosił się zapach stęchlizny ( od gdzieś zalegającej wody). Również ozdobne brązowe ozdobne poduszki powinny zostać poddane czyszczeniu, bo nieprzyjemnie pachniały. Pozostałe sprawy bez zarzutu. Mieliśmy zamówioną i opłaconą obiadokolację. Niestety w tym hotelu obowiązuje osobne menu dla obiadokolacji zamówione poprzez portal "accorhotels", które jest dość ubogie. Są trzy zupy i 3 drugie dania, które niekoniecznie mogą przypaść do gustu gościom. Efekt był tali, że 2 osoby zjadły tylko drugie danie bez wina i zupy. W hotelu Mercure w Lublinie dostaje się bony w wysokości 65 PLN każdy i za tę kwotę zamawia się posiłki z normalnego menu. Jeśli się przekroczy limit, to trzeba dopłacić. To sprawa do przemyślenia dla kierownictwa hotelu Mercure w Gdyni. Plusem hotelu jest położenie blisko plaży, bulwaru spacerowego i portu. Wymeldowanie przebiegło sprawnie. Pomimo tych kilku niedociągnięć byliśmy zadowoleni z pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobrze jest zamówić pokój superior ( jest na wyższym piętrze) z widokiem na morze, dala od windy i klatki schodowej.
1  Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel na dobrym poziomie, z dyskretna obsługą. Atrakcja jest basen - bo niekiedy Bałtyk jest za zimny. Widok na port - też swoje robi. Do plaży 100 m. Dobra komunikacja z centrum Gdyni. Polecam, choc nie jest tanio.

1  Dziękujemy, I8310QFadamm
Zrecenzowano: 2 września 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

hotel wydawal sie calkiem spoko, bardzomilaobsluga recepcji,ale potem juzbylo tylko gorzej. Niedzialajace lampki w pokojach brak upgrade,dlugiem oczekiwanie na posilek w restauracji czy kpiny pracownikow z room service. Pani poproszona o przyniesienie zeli pod prysznic przyniosla szlafroki w dodatku nie mowila ani slowa pom polsku tylko po ukrainsku.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
1  Dziękujemy, RafalR150
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pamietam ten hotel sprzed 15 lat, dowiedziałem go wielokrotnie i miałem coraz lepsze wrażenia. W tym roku także postawiliśmy się tak zatrzymać w pokoju rodzinnym. Uwaga - pokój na drugim pietrze (ok, późno przyjechaliśmy), śmierdzi papierosami jak w latach 80tych, w jednej części pojedyncze łóżko przy brudnej ścianie i toaleta dla niepełnosprawnych, w drugiej części już lepiej, ale za całe oświetlenie robi lampa stojąca w kącie, za oparciem łóżka brud (nadgryzione cukierki), w toalecie podejrzanie żółta woda... Ale przede wszystkim ten smród papierosów!! Składam reklamacje - po rekacji widzę, ze nie jestem pierwszy z podobnymi odczuciami! Dostaje śniadanie gratis i inny (w sumie niewiele lepszy, ale na wyższym pietrze i nie śmierdzący) pokój na druga noc. Hotel ogarnia przeniesienie naszych bagaży, ale uwaga - w nowym pokoju „rodzinnym” za drugie łóżko robi skórzana kanapa z lat 90tych. Pościel zwija się na niej po 15 minutach. Dramatu ciąg dalszy. Accor weźcie się za ten hotel, bo to wstyd.
Naprawdę!

2  Dziękujemy, _ukaszk715