Zrecenzowano: 2 września 2019

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

hotel wydawal sie calkiem spoko, bardzomilaobsluga recepcji,ale potem juzbylo tylko gorzej. Niedzialajace lampki w pokojach brak upgrade,dlugiem oczekiwanie na posilek w restauracji czy kpiny pracownikow z room service. Pani poproszona o przyniesienie zeli pod prysznic przyniosla szlafroki w dodatku nie mowila ani slowa pom polsku tylko po ukrainsku.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, RafalR150
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pamietam ten hotel sprzed 15 lat, dowiedziałem go wielokrotnie i miałem coraz lepsze wrażenia. W tym roku także postawiliśmy się tak zatrzymać w pokoju rodzinnym. Uwaga - pokój na drugim pietrze (ok, późno przyjechaliśmy), śmierdzi papierosami jak w latach 80tych, w jednej części pojedyncze łóżko przy brudnej ścianie i toaleta dla niepełnosprawnych, w drugiej części już lepiej, ale za całe oświetlenie robi lampa stojąca w kącie, za oparciem łóżka brud (nadgryzione cukierki), w toalecie podejrzanie żółta woda... Ale przede wszystkim ten smród papierosów!! Składam reklamacje - po rekacji widzę, ze nie jestem pierwszy z podobnymi odczuciami! Dostaje śniadanie gratis i inny (w sumie niewiele lepszy, ale na wyższym pietrze i nie śmierdzący) pokój na druga noc. Hotel ogarnia przeniesienie naszych bagaży, ale uwaga - w nowym pokoju „rodzinnym” za drugie łóżko robi skórzana kanapa z lat 90tych. Pościel zwija się na niej po 15 minutach. Dramatu ciąg dalszy. Accor weźcie się za ten hotel, bo to wstyd.
Naprawdę!

1  Dziękujemy, _ukaszk715
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bardzo udany pobyt, bez żadnych problemów :-)
Pokój czysty, zgodnie z opisem, obsługa "niewidoczna"
Wszelkie zgłaszane uwagi rozwiązywane natychmiastowo
Bardzo dobra lokalizacja, ekstra widok na port jachtowy i Zatokę Gdańska!

Dziękujemy, tompio_pt
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po kolejnej wizycie w hotelu, mam problem z jego ocena. Z jednej strony super lokalizacja, ładne i dobrze sprzątane pokoje. Dobre śniadania z miłą i pomocną obsługą. Z drugiej strony fatalna obsługa na recepcji. Z pokoju dodzwonić sie na recepcję graniczy z cudem, zarówno z telefonu hotelowego jak i dzwoniąc na oficjalny numer hotelu. A w tym czasie nikogo przy recepcji nie ma. Wiem bo w koncu pofatygowałem się sam do recepcji. Posiadałem pokoj prevlige, w którym w cenie były napoje w barku. Jednak trzeba było sie o nie upominać, a obsługa recepcji nawet nie wiedziała jakie to miały być napoje, oczekując od gościa że je wymieni. Wstyd i totalny brak profesjonalizmu. Szkoda, że hotel policzy każdą złotówkę w swoją stronę, natomiast nic nie daje od siebie i o wszystko trzeba sie prosić. Ponadto pokój przydzielony, śmierdział papierosami, konieczna okazała się jego zmiana. Hotel nigdy nie przygotuje pokoju wcześniej przed wyznaczoną godziną, pomimo uprzedniego check inn. I zawsze tak jest bez wzgledu czy jest sezon, czy poza sezonem. Generalnie, zastanowie się czy warto się tam zatrzymać, czy poszukać innego hotelu w grupie Accor w Trójmieście.

1  Dziękujemy, Radzko