Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bardzo udany pobyt, bez żadnych problemów :-)
Pokój czysty, zgodnie z opisem, obsługa "niewidoczna"
Wszelkie zgłaszane uwagi rozwiązywane natychmiastowo
Bardzo dobra lokalizacja, ekstra widok na port jachtowy i Zatokę Gdańska!

1  Dziękujemy, tompio_pt
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po kolejnej wizycie w hotelu, mam problem z jego ocena. Z jednej strony super lokalizacja, ładne i dobrze sprzątane pokoje. Dobre śniadania z miłą i pomocną obsługą. Z drugiej strony fatalna obsługa na recepcji. Z pokoju dodzwonić sie na recepcję graniczy z cudem, zarówno z telefonu hotelowego jak i dzwoniąc na oficjalny numer hotelu. A w tym czasie nikogo przy recepcji nie ma. Wiem bo w koncu pofatygowałem się sam do recepcji. Posiadałem pokoj prevlige, w którym w cenie były napoje w barku. Jednak trzeba było sie o nie upominać, a obsługa recepcji nawet nie wiedziała jakie to miały być napoje, oczekując od gościa że je wymieni. Wstyd i totalny brak profesjonalizmu. Szkoda, że hotel policzy każdą złotówkę w swoją stronę, natomiast nic nie daje od siebie i o wszystko trzeba sie prosić. Ponadto pokój przydzielony, śmierdział papierosami, konieczna okazała się jego zmiana. Hotel nigdy nie przygotuje pokoju wcześniej przed wyznaczoną godziną, pomimo uprzedniego check inn. I zawsze tak jest bez wzgledu czy jest sezon, czy poza sezonem. Generalnie, zastanowie się czy warto się tam zatrzymać, czy poszukać innego hotelu w grupie Accor w Trójmieście.

1  Dziękujemy, Radzko
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel z samymi atutami - blisko plaży, miasta i z ciekawym widokiem z okien. Dobre bogate śniadanie i doskonała obsługa. Pokoje duże i odnowione - my mieliśmy rodzinny (połączone 2 pokoje - super rozwiązanie!)

Dziękujemy, roberth77a
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Świetna lokalizacja tuż przy plaży i atrakcjach, pokoje czyste, personel uprzejmy, duży wybór na śniadaniu na ciepło i na zimno, owoce, warzywa, świeże pieczywo a nawet gofrownica. Wspaniały widok z okna od strony morza.

Dziękujemy, 20 033
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Pokój ładny A co do czystości i porządku w hotelu to okna brudne wanna tez ogólnie tragicznie jedzenie dobre w recepcji bardzo miło dojazd dobry parking w miarę tani ale mógł być tańszy np 30 zł za dobę lub zadaszony parking chociaż

1  Dziękujemy, marcin19862019