Gdynia

“fajne miejsce na spedzenie wieczoru”
Klub Pokład — recenzja

Klub Pokład
Nr 183 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 5 września 2019

polecam szczególnie w piątki i soboty, mało agresywne towarzystwo dobra muzyka, warto wcześniej zarezerwowac stolik

Dziękujemy, go-rado
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: poklad_gdynia, Właściciel, Klub PokładOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za ocenę.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Byłam z mężem i dwójką znajomych w ich letniej restauracji tymczasowej na plaży w Orłowie kilka lat temu. Do dziś to pamiętam, nigdy nie zostałam gorzej potraktowana w życiu. Po zamówieniu (i zapłacie z góry przy kasie) oczekiwaliśmy przy stoliku na jedzenie. Mąż i znajomi otrzymali posiłki, ja czekałam dość długo, więc poszłam się upewnić kiedy dostanę posiłek. Otrzymałam informację że. .. już zjadłam! Już mi "wydali"!!!! Stałam oniemiała przy tej kasie, w życiu nikt mnie tak nie znieważył. Pani przy kasie beznamiętnie rzuciła przez ramię do kucharza: Wydałeś? On: tak. Więc się do mnie odwraca i mówi prosto w twarz bezczelnie, że dostałam. Jak miałam z czymś takim dyskutować???! Po kilku dniach zadzwoniłam do ich głównej restauracji i menadżer "przyjął moje zgłoszenie", ani przepraszam, ani nic. Również beznamiętna reakcja. Traktują klientów jak śmieci.

Dziękujemy, Asia G

Pani Asiu nie posiadamy i nigdy nie posiadaliśmy restauracji w Orłowie.

Musiała Pani nas pomylić.

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Miejsce, do którego często wracam na zabawę ze znajomymi. Wystrój, bar bez zastrzeżeń, podobnie z muzyką. Wadą może być niewielka szatnia, gdzie nie raz zdarzały się kłopoty z odbiorem pozostawionej odzieży - kolejki, zapełnienie itd.

Dziękujemy, piopru
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: poklad_gdynia, Właściciel, Klub PokładOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano 3 lipca 2019

polecam na piątkowy wieczór lub sobotni wypad ze znajomymi, warto zarezerwować stolik, alkohole w przystępnych cenach, bezpiecznie

Dziękujemy, go-rado

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 2 grudnia 2018

Byłam z grupą znajomych na Andrzejkach. Obsługa jakoś nie rozpieszczała. Jedzenie przeciętne. Muzyka i atmosfera wspaniale. Jednak... to jak został potraktowany mój mąż przez ochronę... cóż poniżej wszelkiej krytyki. Bez powodu nie został wpuszczony z papierosa z powrotem do "lokalu". Bez kurki na mrozie stał pod lokalem ok. 1 godz. Na pożegnanie 2"ochroniarzy" przytrzymało męża a trzeci wymierzył cios w brzuch. NIE POLECAM

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, grazynaczarna73

Klub Pokład — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klub Pokład? Podziel się wrażeniami!