“Najlepsza kaczka w miescie”

Restauracja Good Morning Vietnam
Nr 29 wśród 280 Restauracje (Gdynia)
Kuchnie: Wietnamska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Kaczka i wołowina jak zawsze dobrze zrobione, świetne sajgonki ale krewetki znow rozczarowaly. Poniewaz lubie to jedzenie to licze na to ze ktoregos dnia i krewetki mnie pozytywnie zaskocza!

Dziękujemy, IzzyS99

Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, oryginalne. Przepyszne napoje z zieloną herbatą. Niestety wystrój nie zachęca, po tylu latach już należałoby odświeżyć, chociaż wypielęgnować roślinność na wejściu i zadbać o czystość toalety

Dziękujemy, kulex99
Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Kaczka na chrupko wybitna. Chyba najlepsza w trójmieście. Miła obsługa. Pyszne koktajle. Dania główne i zupę również. Bardzo dobre sajgonki.

Dziękujemy, kastorcodex
Zrecenzowano 13 czerwca 2017

Co tu dużo mówić, było pysznie. Byliśmy ze znajomymi, każdy zamawiał coś innego i wszystkim wszystko smakowało. Ja zamawiałam sajgonki krewetkowe, wołowinę w sosie barbecue i mango lassi wszystko pyszne. Obsługa miła i pomocna. Wystrój ok choć nadszarpnięty już zębem czasu, ale czysto i zadbanie. Na pewno warta częstych odwiedzin, ceny przystępne. Polecam gorąco!

Dziękujemy, ankaszak
Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Znam restauracje od początku jej powstania, byłem częstym gościem i chętnie spotykałem się tam z rodzina i znajomymi. Z czasem niestety zaczęto "okrajać" dania 3>2>1 krewetka w zupie, brak smazonych wazyw które zawsze były serwowane do dań, sos orzechowy z racji tańszego substytutu orzechów jest obecnie ohydny.porcje coraz mniejsze, flagowa bun cha malała wraz z coraz mniejszymi miseczkami w których jest serwowana, drodzy Państwo karkówka wieprzowa kosztuje 15zł/kg a to danie 32? już nawet sosu w bun chy jest coraz mniej co już opiewa na szczyt skąpstwa...(oszczędzanie na wodzie z sosem rybnym i cukrem?) przestałem odwiedzać wogóle to miejsce, nie jestem jedynym byłym-stałym klientem który z racji przycinania na porcjach i jakości skreślił z listy tę restaurację-bardzo bardzo szkoda bo kucharze to mistrzowie ale ktoś tu po prostu jest za bardzo nastawiony na zysk za wszelką cenę.

2  Dziękujemy, ArnieGD

Restauracja Good Morning Vietnam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Good Morning Vietnam? Podziel się wrażeniami!