Gdynia
Zrecenzowano: 26 lipca 2016

Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt u Państwa w Willi.Spędziliśmy w niej bardzo miły czas.
Jestesmy bardzo zadowoleni.Będziemy to wyjątkowe miejsce jeszcze długo pamietac oraz polecać znajomym.
Zamierzamy za pare lat powrócic do Trójmiasta oraz do Willi Mewa ponownie.
Miejsce to jest wyjątkowe i przyjazne dzieciom.
Szczególne podziękowania dla Pana, który sprawiał, że codziennie rano podczas śniadania nasze bliźniaki mogły pobawić się fajnymi zabawkami :)
Jesteśmy pod wrażeniem pysznego jedzonka serwowanego na miejscu.
Dziękujemy za przemiłą i profesjonalną obsługę a przede wszystkim za uśmiech Pani w recepcji i Pana, który codziennie witał nas z pysznym obiadkiem i uroczym uśmiechem,dziękujemy za możliwośc zanoszenia zupki do pokoju :)
Dziękujemy i pozdrawiamy Anna Walęcik z rodzinką.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, PiotrW3139
Zrecenzowano: 22 marca 2016

WIlla Mewa jest nam znana już chyba 10 lat.Zawsze gdy jesteśmy w Gdyni to w Mewie nocujemy.
Jest super atmosfera, bardzo mili gospodarze i wspaniałe śniadania rano.Atmosfera jak u mamy w domu.
Gospodarz były podwodniak lubi opowiadać o okrętach podwodnych można go słuchać godzinami.Ma bardzo fajne podejście do ludzi a moi synowie go wręcz uwielbiają zresztą jak i młodsze pokolenie bardzo życzliwych gospodarzy.
Każdemu mogę polecić Mewę jako bezpieczne,przytulne miejsce.Przyjeżdżając do Mewy czuję się jakbym był w moim drugim domu.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, robertsS6985ZJ
Zrecenzowano: 29 września 2015

NA prawdę miejsce godne polecenia. Ładny duży pokój z TV kablową. Duża kabina prysznicowa z hydromasażem. Czysto i przyjemnie.
Pan w recepcji był bardzo miły i zapytany o autobus sam wyszedł z inicjatywą wydrukowania rozkładu oraz dobrze nas poinstruował.Dobre śniadanko :)

Nie znalazłem, żadnej wady, a jedynie same zalety :)
Pozdrawiam i polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2015
2  Dziękujemy, 953krzysztofd
Zrecenzowano: 19 lipca 2015

Super miejsce na odpoczynek,eleganckie i czyste.Przemiła obsługa,co jest bardzo ważne,dobre położenie willi,z kuchni nie korzystaliśmy bo od rana do nocy przebywaliśmy w terenie,ale wierzę w to że wszystko smakuje pysznie:)naprawdę gorąco polecam!!!

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Iwona Z
Zrecenzowano: 24 maja 2015

Odwiedziłem ten pensjonat będąc w delegacji.
Spędziłem w nim tylko jedną noc, ale mogę polecić go każdemu.
Dobra lokalizacja, spokój i miła obsługa.
Nie było dostępnego pokoju jednoosobowego - udało się wynegocjować troszkę lepszą cenę za dwójkę (dla 1 osoby).
Parking przy pensjonacie i dobrze działające Wifi.
+ dobre śniadanie.

Termin pobytu: maj 2015