Gdynia
Zrecenzowano: 22 marca 2016

WIlla Mewa jest nam znana już chyba 10 lat.Zawsze gdy jesteśmy w Gdyni to w Mewie nocujemy.
Jest super atmosfera, bardzo mili gospodarze i wspaniałe śniadania rano.Atmosfera jak u mamy w domu.
Gospodarz były podwodniak lubi opowiadać o okrętach podwodnych można go słuchać godzinami.Ma bardzo fajne podejście do ludzi a moi synowie go wręcz uwielbiają zresztą jak i młodsze pokolenie bardzo życzliwych gospodarzy.
Każdemu mogę polecić Mewę jako bezpieczne,przytulne miejsce.Przyjeżdżając do Mewy czuję się jakbym był w moim drugim domu.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, robertsS6985ZJ
Zrecenzowano: 29 września 2015

NA prawdę miejsce godne polecenia. Ładny duży pokój z TV kablową. Duża kabina prysznicowa z hydromasażem. Czysto i przyjemnie.
Pan w recepcji był bardzo miły i zapytany o autobus sam wyszedł z inicjatywą wydrukowania rozkładu oraz dobrze nas poinstruował.Dobre śniadanko :)

Nie znalazłem, żadnej wady, a jedynie same zalety :)
Pozdrawiam i polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2015
2  Dziękujemy, 953krzysztofd
Zrecenzowano: 19 lipca 2015

Super miejsce na odpoczynek,eleganckie i czyste.Przemiła obsługa,co jest bardzo ważne,dobre położenie willi,z kuchni nie korzystaliśmy bo od rana do nocy przebywaliśmy w terenie,ale wierzę w to że wszystko smakuje pysznie:)naprawdę gorąco polecam!!!

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Iwona Z
Zrecenzowano: 24 maja 2015

Odwiedziłem ten pensjonat będąc w delegacji.
Spędziłem w nim tylko jedną noc, ale mogę polecić go każdemu.
Dobra lokalizacja, spokój i miła obsługa.
Nie było dostępnego pokoju jednoosobowego - udało się wynegocjować troszkę lepszą cenę za dwójkę (dla 1 osoby).
Parking przy pensjonacie i dobrze działające Wifi.
+ dobre śniadanie.

Termin pobytu: maj 2015
2  Dziękujemy, Sylwia-Tomek
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2015 z urządzeń przenośnych

Szkoda ze spędziłem w tym miejscu tylko kilka godzin ze wzgledu na zlecenie ale jest super. Miła i sympatyczna obsługa, cenA również konkurencyjna, a nocowalem już w wielu hotelach. Co do śniadań jeśli to był by bufet jak we wielu polskich hoteli był bym w niebie ale ogólnie ŚNIADANIE smaczne i świeże a to najważniejsze dla tego wysokA ocena ☺

Termin pobytu: marzec 2015
Typ podróży: Podróż służbowa