Gdynia
Zrecenzowano: 19 lipca 2015

Super miejsce na odpoczynek,eleganckie i czyste.Przemiła obsługa,co jest bardzo ważne,dobre położenie willi,z kuchni nie korzystaliśmy bo od rana do nocy przebywaliśmy w terenie,ale wierzę w to że wszystko smakuje pysznie:)naprawdę gorąco polecam!!!

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Iwona Z
Zrecenzowano: 24 maja 2015

Odwiedziłem ten pensjonat będąc w delegacji.
Spędziłem w nim tylko jedną noc, ale mogę polecić go każdemu.
Dobra lokalizacja, spokój i miła obsługa.
Nie było dostępnego pokoju jednoosobowego - udało się wynegocjować troszkę lepszą cenę za dwójkę (dla 1 osoby).
Parking przy pensjonacie i dobrze działające Wifi.
+ dobre śniadanie.

Termin pobytu: maj 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Sylwia-Tomek
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2015 z urządzeń przenośnych

Szkoda ze spędziłem w tym miejscu tylko kilka godzin ze wzgledu na zlecenie ale jest super. Miła i sympatyczna obsługa, cenA również konkurencyjna, a nocowalem już w wielu hotelach. Co do śniadań jeśli to był by bufet jak we wielu polskich hoteli był bym w niebie ale ogólnie ŚNIADANIE smaczne i świeże a to najważniejsze dla tego wysokA ocena ☺

Termin pobytu: marzec 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Michał C
Zrecenzowano: 27 marca 2015

Dobre położenie tuż przy obwodnicy Gdyni. Sympatycznie , miło, czysto, smaczne śniadanie . Zamykany na noc parking. Indywidualne podejście do gościa. Ogólnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Szczerze polecam.

Termin pobytu: marzec 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano: 26 lutego 2015

Willa Mewa bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Super lokalizacja, jasne i ładnie urządzone wnętrza. Pokój wygodny, przestronny i czysty. Doskonałe jedzenie, świetne śniadanie z doskonała jajecznicą, bardzo smaczne obiadokolacje. Przemiła i bardzo pomocna obsługa. Podsumowując: doskonały pensjonat, wart polecenia.

Termin pobytu: luty 2015
1  Dziękujemy, Edyta T