“Super miejsce w centrum Gdyni!”

Restauracja Muszla Gdynia
Get food delivered
Nr 58 wśród 330 Restauracje (Gdynia)
Opis: Restauracja Muszla to miejsce spotkań w sercu miasta! Wpadnij do nas na drinka albo na kawę. Umów się ze znajomymi na wspólne jedzenie i dzielcie się naszymi wyjątkowymi tapasami! Przyjdź posłuchać ciekawej muzyki i zrelaksuj się z ekipą! Przestrzeń na nowo ożywią koncerty i spotkania, więc jedno jest pewne: będzie tu GWARNO!
Zrecenzowano 26 września 2019

Pyszna kuchnia, mają opcje dla wegetarian <3, dobre drinki i przystępne ceny. Do tego super lokalizacja w samym centrum :) Polecam, będę wpadać ze znajomymi!

3  Dziękujemy, OlaGdy

Zrecenzowano 5 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: lipiec 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaWylezek, Owner, Restauracja Muszla GdyniaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2020

Zrecenzowano 24 czerwca 2020

Termin wizyty: czerwiec 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaWylezek, Owner, Restauracja Muszla GdyniaOdpowiedź udzielona 6 lipca 2020

Zrecenzowano 25 maja 2020

Termin wizyty: maj 2020
Zrecenzowano 22 maja 2020

Termin wizyty: maj 2020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaWylezek, Owner, Restauracja Muszla GdyniaOdpowiedź udzielona 23 maja 2020

Restauracja Muszla Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Muszla Gdynia? Podziel się wrażeniami!