“Super miejsce w centrum Gdyni!”
Muszla Gdynia — recenzja

Muszla Gdynia
Nr 73 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Restauracja Muszla to miejsce spotkań w sercu miasta! Wpadnij do nas na drinka albo na kawę. Umów się ze znajomymi na wspólne jedzenie i dzielcie się naszymi wyjątkowymi tapasami! Przyjdź posłuchać ciekawej muzyki i zrelaksuj się z ekipą! Przestrzeń na nowo ożywią koncerty i spotkania, więc jedno jest pewne: będzie tu GWARNO!

Pyszna kuchnia, mają opcje dla wegetarian <3, dobre drinki i przystępne ceny. Do tego super lokalizacja w samym centrum :) Polecam, będę wpadać ze znajomymi!

3  Dziękujemy, OlaGdy

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna W, Owner, Muszla GdyniaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Muszla Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Muszla Gdynia? Podziel się wrażeniami!