“Weekendoy nocleg”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Hotel Morski
Miejsce nr 15 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Hotel położony w niewielkiej odległości od obwodnicy, pokoje czyste z klimatyzacją, łazienka duża przestronna. Pokoje czyste łóżka wygodne. Śniadania od godziny 7 jeżeli
wyjeżdżamy wcześniej możemy dostać śniadanie na wynos.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, maxren
Napisz recenzję

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Hotel położony nieco na uboczu od centrum, za to blisko obwodnicy. Raczej dla zmotoryzowanych. Pokój czysty, zadbany, choć niestety z widokiem na ruchliwą trasę. Łazienka na plus. Śniadania smaczne, choć mogłyby być nieco bogatsze. Obsługa sympatyczna.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MikoSkorupski
Zrecenzowano 21 lipca 2017

no właśnie generalnie jest okej, hotel czysty i schludny, obsługa życzliwa i pomocna, mogę się tylko przyczepić do lokalizacji, niestety nie jest aż tak blisko centrum. Ale można sobie pospacerować po Gdyni w drodze :)

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Hotel położony przy obwodnicy, której nawet nie słychać. Akceptują zwierzęta. Miła obsługa. Pokoje zadbane czyste, minus brak lodówki z napojami. Klimatyzacja działa. Śniadania super, obiadu i kolacji nie próbowałem. Parking dla gość pod hotelem.
Zdecydowanie dla gości zmotoryzowanych, do Centrum ponad 4 km.
Lampki i sterowanie przy łóżku (lokalizacja) to katastrofa, co chwila uderzałem w nie głową.

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 3 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel opisywany na stronie jako "blisko centrum" mieści się 1,5 godz na piechotę od centrum. Ponieważ przyjechaliśmy pociągiem, zostaliśmy skazani na ciągłe poruszanie się taksówkami. Pokój ogólnie ok, przestronny, standardowy, duża łazienka. Jedyny mankament to dziwnie umiejscowione lampki nocne przez co można wybić sobie oko. Widok z okna mocno przeciętny.

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Magdalena K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gdynia)
w odległości 118.2 km
Hotel Dom Marynarza
Nr 17 z 22 w lokalizacji Gdynia
Liczba recenzji: 38
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Morski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Morski — dodatkowe informacje

Adres: Chwarznieńska 170, Gdynia 81-602, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdynia
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 15 wśród 22 hoteli w Gdyni
Zakres cen: 148 zł–191 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Morski 3*
Liczba pokoi: 18
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego hotelu położonego 8 km od centrum Gdyni. Obiekt jest doskonale skomunikowany z obwodnicą jak i centrum miasta. Jest idealnym miejscem odpoczynku dla osób podróżujących, turystów oraz klientów biznesowych. Dla gości odwiedzających nasz hotel oraz samą Gdynię przygotowaliśmy szereg udogodnień w tym jasne, w większości klimatyzowane pokoje, hotelową restaurację, dwie sale konferencyjne, parking podziemny i bezpłatne wi-fi na terenie całego obiektu. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Morski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?