“Bardzo dużo za małe pieniądze!”
Grillownia — recenzja

Grillownia
Nr 169 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny ok! Jeszcze patrząc na to ile jest zawarte w daniu to bardzo ok! Wszystkim nam bardzo smakowało ;)

Dziękujemy, Ola O

Zrecenzowano 4 września 2019

Od dłuższego czasu obserwowaliśmy nowo otworzoną restaurację na naszej ulicy, aż wreszcie postanowiliśmy sprawdzić smak i ofertę "of the new kid in town". Lawina rozczarowań ruszyła od rzucenia na stół kart menu i szczeknięcia "wybrać i zamówić przy barze !" przez nadąsaną kelnerkę, trzymającą w drugiej ręce spryskiwacz z płynem do czyszczenia stolików. Przy barze owszem, zamówiliśmy, ale na pytanie o rekomendowane piwa bezalkoholowe, usłyszeliśmy od następnej, nieuśmiechniętej pani "no przecież widać co mamy i jeszcze tam stoją w lodówce !". A tak w ogóle to w Grillowni są tylko piwa bezalkoholowe, co mi osobiście nie przeszkadza, bo nie piję alkoholu, ale widzieliśmy rząd zdziwionych panów robiących "w tył zwrot" przy barze i wychodzących z odpowiednim komentarzem na ulicę. Grill bez normalnego piwa ??? Coś mi tu nie pasuje. Zamówiony stek był przygotowany z najgorszego, żylastego kawałka mięsa, jakie w życiu widziałem. Na pewno tani u dostawcy, ale niestety, nie nadający się na danie w restauracji. Zamówiony medium rare, zrobiony medium well ! Żeberka z jednej strony spalone na węgiel, z drugiej prawie na węgiel. Niejadalne ! Kapusta zasmażana smakowała, jak ze słoika z "Biedronki". Opiekane ziemniaczki... zimne ! Typowa restauracja nastawiona na jednorazowego klienta - turystę, który bez względu na to, co by się nie działo i tak już nie wróci. Szkoda, bo mieszkamy kilka domów dalej i mieliśmy nadzieję na wielokrotne odwiedzanie tego miejsca. W zimie także. Niestety, ani my, ani dziesiątki naszych krewnych i przyjaciół, ani setki klientów naszej firmy transportowej, nigdy już nie zawita do Grillowni. Nie warto.

Dziękujemy, 878pawelj
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze przyprawione i przygotowane mięso dobrej jakości, duże porcje, bardzo dobre dodatki do mięsa. Obsługa bardzo sympatyczna na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, majaszka
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stek i żeberka tłuste i gumowe. Sosy bardzo średnie. Jest tanio w porównaniu z okolica, ale mimo wszystko odradzam. Jedyny plus to wygląd, bardzo przyjemnie siedzi sie w środku. Toaleta w opłakanym stanie.

1  Dziękujemy, LubieKawiarnie
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jedzenie bez wyrazu : kurczak w marynacie słodko pikantnej - niestety suchy, żeberka - bez zachwytu, danie dla dzicka - tu stawiam największy minus. Zamówiłam córeczce zestaw dla dziecka, podano spalone mieso z kurczaka. Poprosiłam kelnerkę o wymianę ponieważ moje dziecko nie zje mięsa spalonego na CZARNO. Kelnerka wymieniła danie ale z bezczelnym tekstem, że tak wygląda mieso grilowane. Nigdy więcej tam się nie pojawimy.

Dziękujemy, Iwatek

Grillownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Grillownia? Podziel się wrażeniami!