“Best regards from Poznań”
Szmaragdowa Café — recenzja

Szmaragdowa Café
Nr 131 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Pyszne śniadania, chałki, ciasta, torty, desery, lody rzemieślnicze – wszystko przygotowujemy codziennie specjalnie dla Was! Do tego filiżanka kawy jakości speciality, herbata najwyższego gatunku czy włoskie wino… Gwarantujemy, że zostaniecie u nas na dłużej. Niepowtarzalny klimat niewątpliwie nadają naszej kawiarni meble w stylu Art Deco z okresu lat 20. XX wieku, ściągane z Burgundii oraz francuskie tapety z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Byliśmy zabiegani przez cały dzień... Do Szmaragdowej trafiliśmy zupełnie przez przypadek - przejeżdżaliśmy obok i zobaczyliśmy kawiarnię przez okno autobusu. Postanowiliśmy tam zajrzeć, żeby chwilkę odpocząć. Do wizyty tam zachęcił nas przepiękny neon w starym stylu. Po tej wizycie mamy mocne postanowienie - odwiedzać Szmaragdową przy każdej podróży do Trójmiasta. Przyjemnie było siedzieć wśród tak pięknych i wyszukanych mebli, słuchać muzyki dopasowanej do wnętrza. Kawa i ciastka były oczywiście wyśmienite. Miejsce warte polecenia. Dla wymagających.

Dziękujemy, Extraordinary412306

Zrecenzowano 5 września 2019

Miejsce bardzo klimatyczne. W menu nietypowe pozycje (m.in. wege). Pyszne desery! Z całego serca polecam! :)

Dziękujemy, Mgolebie
Zrecenzowano 4 września 2019

Super miejsce. Nie tylko by zjeść coś słodkiego ale i chapsnąć coś treściwego. Wyśmienite słodkości w monoporcjach. Tu można skosztować specjalnie palonej tylko dla Szmaragdowej mieszanki kawy, której nie dostaniecie nigdzie indziej. Bardzo przyjemne wnętrze i cudowni właściciele, którzy tworzą nie powtarzalną atmosferę tego miejsca. BARDZO POLECAM

Dziękujemy, kinga266
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Szmaragdowa cafe
Swoista perełka gdzie w niezwykłej atmosferze można spędzić czas na pogaduchach przy przepysznych deserach i kawie. Desery serwowane przez właścicieli są własnoręcznie przez nich wykonywane. Wszystkie charaktetyzują się wybornym smakiem przemieszanych z lekkością i ucztą nie tylko dla podniebienia ale i oka.
Wszystkiemu w tle towarzyszy francuska muzyka, która dodaje uroku temu miejscu. Polecam wszystkim. Obsługa przemiła.

Dziękujemy, dorotkie
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jestem absolutnie zachwycona tym miejscem!!
Cudny wystrój, niebylejaka muzyka, wygodne siedzenia, miła obsługa. Blisko SKM. Smakowo dobra kawa, lody własnego wyrobu pyszne! Na pewno będę wracać :)

1  Dziękujemy, Anita B

Szmaragdowa Café — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Szmaragdowa Café? Podziel się wrażeniami!