“Klasa!”
Kate Coffee & Cake — recenzja

Kate Coffee & Cake
Nr 110 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 3 września 2019

Niezwykle przytulne miejsce, miła obsługa i przede wszystkim pyyyycha ciacha i rewelacyjna kawka. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, podbijampomorze

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Kate jestem już stała klientką. Regularnie przychodzę z chłopakiem, ostatnio byłam z mamą, a w przyszłości chciałabym tu zabrać jeszcze paru znajomych. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo miła i pomocna. Ciasta przepyszne, w szczególności polecam tort matcha i sernik pistacjowy, chociaż inne ciasta są równie dobre. Kawa przepyszna , dostępna w dwóch rozmiarach. Tart wytrawnych i kanapek nie próbowałam , wiec się nie wypowiadam. Wystrój cudowny, nowoczesny, ale zarazem przytulny. Łazienka zawsze czyściutka. Do tego doceniam z całego serca gust muzyczny ☺️

1  Dziękujemy, alexandrine_2323
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Byłem tam na kawie i ciastku. Niby prosta sprawa ale wiele miejsc do tego przeznaczonych nie potrafi ogarnąć tak prozaicznych rzeczy jak serwis klienta. Na pewno nie w tym cudownym miejscu. Na początek wita Cię rewelacyjny wystrój wnętrza z którego nie chce się wychodzić. Do tego smakołyki i kawa są pierwszorzędne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Lokal jest świeży i mam nadzieję że się utrzymają na rynku. Polecam

1  Dziękujemy, Rmazi7
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Przepiękna kawiarnia, urządzona z rozmachem i dbałością o każdy detal. Przepyszne ciasta, doskonała kawa, wszystko świeże i wysokiej jakości. In love at first sight! Daję 5 gwiazdek bo nie można więcej ale uważam, że "Kate" wyprzedza swoją epokę, jeśli chodzi o kawiarnie i cukiernie w Polsce.

Dziękujemy, 671pawe_
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Doskonała kawa i wybitne ciastka ! Kawiarnia ze świeżymi autorskimi ciastkami i kanapkami, które wyglądają fantastycznie, a smakują jeszcze lepiej ! Dodatkowy plus za wysokiej jakości składniki, po wizycie w Kate czuliśmy się lekko i wspaniale !

1  Dziękujemy, hello_lilavi

Kate Coffee & Cake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kate Coffee & Cake? Podziel się wrażeniami!