“Lody najlepsze z najlepszych!!!”

Bosko Gdynia - Lody Produkcji Własnej
Nr 158 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 7 września 2019

Mam wrażenie, że prawie mieszkam w Bosko, nie mogę się oprzeć, żeby co chwilkę tam zajrzeć i spróbować nowych lub już ulubionych smaków. Wspaniałe miejsce dla rodzin, znajomych lub po prostu solo na poprawę nastroju. Bardzo miła obsługa, na prawdę ciężko pracujący młodzi ludzie, bo kolejki w Bosko są bez przerwy- ale nie czeka się wcale długo. Polecam wszystkim lodożercom:))))

Dziękujemy, piumeno
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko Gdynia - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo miło nam czytać tak pochlebną opinię od Boskiego Smakosza. Do szybkiego zobaczenia - dla nas jesteś BOSKA!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Najlepsze lody jakie kiedykolwiek jadłam! Przebijają wszystkie lodziarnie w Trojmiescie, a nawet te we Włoszech. Nie zapominając jeszcze o najlepszej obsłudze! Panie bardzo miłe i sympatyczne, jeżeli trzeba to chętnie doradzą. Wpadłam do Bosko przez przypadek, a zostanę na pewno na dłużej!

Dziękujemy, xxklaudiaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Kierownik ds. PR, Bosko Gdynia - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Bosko dziękujemy :) porcje naszych lodów są największe w Polsce, lubimy dawać od serca! :)) zapraszamy ponownie do Bosko! :)

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rozkosz nieziemska. Smaki przepyszne. I dodatkowo te ogromne porcje. Moja ulubiona lodziarnia. Polecam bardzo , bardzo❤️

2  Dziękujemy, jolakozeracka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko Gdynia - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz:)

Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co się rozpisywać, strzał w 10. Desery mistrzostwo. Deser Monster( jak dobrze pamiętam) powalił wszystkich z nóg. Obłęd po prostu. Wygląd kosmos, smak rakieta, cena za takie cudo tylko 19 zł. Deser godny nowego Jorku. !! Poza Monsterem sprobowalismy lodów, które okazały się kolejnym strzałem w 10. Cena koło 4 zł, a lodów nie idzie przejeść. Powiem taką ciekawostkę, że Pani przede Mną wzięła 3 gałki i jak je dostała to wywaliła oczy na wierzch po czym poprosiła Panią o kubeczek i przełożenie więcej niż połowy lodów do kubeczka, żeby móc wziąć je na wynos. Zapomniałbym wspomnieć o gofrze. Kolejna 10. Ciasto smakowało jak zrobione w zaciszu domowej kuchni, bita śmietana ahhh ... Zdecydowanie 6stka . Na pewno tam wrócimy ;)

Dziękujemy, rasokak

O rany, jak nam miło. Dziękujemy za tak Boską recenzję. Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz:)

Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Nie wierzyłem gdy powiedziano mi źe gałki są olbrzymie. Jednak gdy poszedłem tam osłupiałem- gałki są gigantyczne, lody pyszne i wafelki całkiem ok:) a menu super, do wyboru do koloru. Polecam!!!!

Dziękujemy, Ireneusz K

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz:)

Bosko Gdynia - Lody Produkcji Własnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bosko Gdynia - Lody Produkcji Własnej? Podziel się wrażeniami!