Gdynia

“Coś innego”
Umi Ramen — recenzja

Umi Ramen
Nr 120 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ogólnie dobre, coś nowego, jednak jak dla mnie smak za mało wyrazisty. Troszkę szkoda mi było tej kasy bo szału nie było, jednak jest to coś innego. Może tego dnia po prostu było trochę mdłe, na pewno wrócę przetestować jeszcze raz.

Dziękujemy, Ola O

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj pierwszy raz, powiem że to było przepyszne, mam dobre wrażenie na cały dzień, polecam.

Dziękujemy, 192leshac
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Atmosfera tego miejsca, obsługa oraz serwowane dania są zdecydowanie na tak. Ramen w wersji wege obłędny! Raj dla kubków smakowych, Porcje zdecydowanie sycące. Na pewno wrócę tam ponownie, żeby spróbować kolejnego ramenu w wersji wege a jest tam z czego wybierać. Polecam!

Dziękujemy, Kamila_Gry
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prawie pusta restauracja, weszliśmy pełni nadziei, że zjemy szybko pyszne danie, czekaliśmy ponad 50 minut!!! Takie dania robię w domu w 7 minut i znacznie smaczniejsze, nie polecam !!!

Dziękujemy, katarzynakR9463DJ
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Nigdy nie przepadałam za ramenem, do czasu... gdy odwiedziłam Umi Ramen po raz pierwszy. Od tamtej pory wracam tu regularnie i chętnie próbuję podobnych dań w innych restauracjach. Umi jak na razie wygrywa! Pokochałam. Zwłaszcza wegańskie Mazemen Ramen, które polecam najbardziej na świecie. Bogactwo smaków, najwyższej jakości składniki, moje kubki smakowe nigdy nie były tak rozpieszczone.

Dziękujemy, mamamort

Umi Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Umi Ramen? Podziel się wrażeniami!