pięknie

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
julia1420
Amsterdam, Holandia
Super miłe miejsce

Polecam małą paletę z pięcioma różnymi piwami i kawkę plus espresso. Bardzo miła obsługa, czysty... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 lipca 2019
SlawoW

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Piękne miejsce na spacer czy piknik czy wycieczkę rowerową, rolki. Spacer z psem wieczorem gdy nie ma już tłumów też bardzo przyjemny

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, julia1420
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Polecam małą paletę z pięcioma różnymi piwami i kawkę plus espresso.
Bardzo miła obsługa, czysty, nowoczesny lokal, świetnie usytuowany, można odpocząć i relaksik zaliczyć przed dalszymi wojażami.
Polecam, jeśli spacerujesz w pobliżu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, SlawoW
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiazkowy punkt programu w Gdyni,co prawda bulwar przydalo by sie troche odświeżyć ale i tak jest pięknie.Morze,knajpki,natura.Place zabaw dla dzieci,silownie na powietrzu.W zime Morsy kapiace sie na mrozie w wodzie,labedzie,mewy i wspaniale widoki.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, marcin717