“Zrobiło nam to wieczór!!! ”
Hanaya Ramen — recenzja

Hanaya Ramen
Zamów online
Nr 94 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Hanaya Ramen to miejsce poświęcone japońskiemu daniu składającemu się z rosołu, makaronu i innych składników w zależności od receptury. Zapraszamy.
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z polecenia i pomimo początkowej niepewności, ponieważ nigdy wcześniej nie próbowaliśmy tego typu dań jednogłośnie stwierdziliśmy, że podbiły one nasze kubki smakowe
Połączenie przypraw i tekstur w jednej misie zachwyca!
Dodatkowo przemiła Pani z obsługi, klimatyczny lokal i wieczorna pora sprawiła, że dzień zakończyliśmy niezwykle przyjemnie

Dziękujemy, Agu_Przemo

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po moich czwartych odwiedzinach zdecydowanie polecam zupki. Wg. obsługi przygotowywane od zera na miejscu, łącznie z domowym tofu i wywarami gotowanymi całe dnie. Jak na razie wyczuwa się to w smaku!

Dziękujemy, zostalamchmurka
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pomocna i kompetentna obsługa. Lokal jest raczej do jedzenia niż posiedzenia. Porcje są duże i zawierają mnóstwo dodatków. Bardzo smaczne.

1  Dziękujemy, xkjxhsfdiosdshvy
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Na plus przemiła pani obsługująca. Duża porcja i przyjemny lokal
Na minus. Jak dla mnie wywar dość bezpłciowy w smaku. Ostrość w miso ramen zabiła smak całości. Nie do przyjęcia słaba i to mielona (sic!) mała ilość wieprzowiny zamiast w kawałkach. Generalnie można się najeść ale za 34pln czyli 1000 yen to w porównaniu z Japonią niebo a ziemia. Na marginesie w toalecie ogólnodostępnej otwarta rozdzielnia główna z pod napięciem!!!

Dziękujemy, SWDMFan
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo fajne klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i wyjątkową obsługą. Wszystko na najwyzszym poziomie. Polecam szczególnie Miso Ramen oraz Gyoza Duck oraz Ebi Burger. Dodaję do ulubionych.

Dziękujemy, Alkalick

Hanaya Ramen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Hanaya Ramen? Podziel się wrażeniami!