Gdynia

“Super nalesniki super restauracja !!”

La Galette - naleśniki z Bretanii
Nr 51 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Opis: Nasza naleśnikarnia oferuje Państwu francuskie naleśniki, zrobione ze zdrowej mąki gryczanej, jak i pszennej. U nas każdy poczuje klimat i smak kuchni francuskiej. Posiadamy w ofercie również sałatki oraz zupę dnia.

Bywalismy kilkakrotnie z kolezankami i uwielbiamy te francuskie nalesniki :) !! Kazdy przepis inny duzo smakow ! Degustacja za kazdym razem ! i kompletnie sie nie zgadzam ze slabe albo nie dobre polaczenie bo jadlam roquefort i jest mój ulobiony !jest slony bo ser plesnialy jest slony,trzeba pytac oblugi sa bardzo sympatyczne i dobrze polecaja ! Moja ulubiona restauracja w gdyni kiedy w gdansku druga ?!!! Pozdrawiam !

1  Dziękujemy, Mariaplumplum

Zrecenzowano 16 września 2019

Naleśnik, takie proste danie, którego teoretycznie nie można zepsuć :) Ta knajpa pokazuje że jednak można...Naleśniki suche i gumowe, połączenie plesniowego sera (jakiś gorgnozola czy coś w tym stylu...) z dojrzewającą szynką i cebulą w towarzystwie orzechów włoskich trzeba mieć kaca lub brak kubków smakowych. Tak nie można, to nie jest dobre połączenie, za duży miks bardzo mocnych smaków i było to tak słone że nie dało się jeść. Raczej nie polecam.

Dziękujemy, Gosia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paloma K, Kierownik, La Galette - naleśniki z BretaniiOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani, ser o którym Pani napisała to nie gorgonzola, a ser Roquefort - jeden z najbardziej intensywnych i słonych francuskich serów pleśniowych. Jesteśmy naleśnikarnią francuską, wiec nasze przepisy czerpiemy z Francji. Tam takie połączenie jest normalne. Jednakże doskonale rozumiemy, że nie każdemu może on przypasować. Bardzo nam przykro, że akurat Pani nie zasmakował. Opinia Naszych Gości jest dla nas bardzo ważna. Zachęcamy więc na spróbowanie innych naleśników. Nasza obsługa z chęcią pomoże w doborze odpowiedniego dla Pani smaku.
Pozdrawiam

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat i smaczne jedzenie powodują że chce się tu wracać. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. ;-)

Dziękujemy, GrzegorzS112
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paloma K, Manager, La Galette - naleśniki z BretaniiOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

świetna restauracja SYMPATYCZNY serwis , modne deco i bretońskie nalesniki pychota ! Adres super w Gdyni ! Bardzo polecam

Dziękujemy, Anne-laure M
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna obsługa, ładny lokal, porcje spore i bardzo smaczne(jadałem już francuskie galetty i te wcale od nich nie odbiegają) na pewno wrócę :) pozdrawiam !

Dziękujemy, _ukaszc815

Dziękujemy pięknie i pozdrawiamy również!

La Galette - naleśniki z Bretanii — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Galette - naleśniki z Bretanii? Podziel się wrażeniami!