Świetny Mayday - wart każdej złotówki

Spektakl

Zrecenzowano: 12 marca 2019
825krystynab

Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Urlop to dobra rozrywka, a taką zapewnił na 120 procent zespół grający brawurowo komedię Mayday. Uśmiałam się prawie do łez. Sala Centrum niewielka, ale dobrze sprofilowana - siedząc na końcu i jeszcze w kącie - widziałam i słyszałam bardzo wyraźnie. Publiczność dopisała, a z rozmów slyszanych dookoła po zakończeniu, wnioskowalam, że także bawili się świetnie. Gratulacje!

Dziękujemy, annaoC1149RQ
Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce słabo rozreklamowane. Dla kogoś spoza Gdyni trudne do zlokalizowania. Bilety na spektakle w dobrych cenach. Rewelacyny "Mayday" bawi publiczność do łez, dlatego z przyjemnością wybraliśmy się tam w sobotni wieczór. Niestety tym razem nie dane nam było poświęcić całej uwagi grze aktorskiej. O zgrozo! "Janusze" z małym gadającym głośno dzieckiem, szelest papierków, popijanie coli w pierwszym rzędzie! Nie do wiary? A jednak.... Nie wiem do kogo mieć pretensje. Może do obsługi? Raczej tam nie wrócimy

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 825krystynab