Gdynia

“❤️🍵”
Przystanek Zupa — recenzja

Przystanek Zupa
Nr 121 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepiej, najtaniej i najpyszniej jak zawsze! Świetnie pakowane na wynos, zero plastiku, plus bardzo miła obsługa:)

Dziękujemy, nisieks

Zrecenzowano 12 września 2019

Wyśmienite zupy, szeroki wybór i duża różnorodność, bogactwo smaków i dużo dobrych, wysokiej jakości dodatków. Opcje wegańskie, wegetariańskie, mięsne. Zupy tradycyjne, orientalne, sezonowe, kremy. Jest w czym wybierać, codziennie inne menu, wysoka jakość i dobra cena. Pakują również an wynos, bardzo dużym plusem są ekologiczne, papierowe opakowania. 10/10

Dziękujemy, mamamort
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Dokładnie jak w nazwie przystanek na pożywna zupkę Tajska bardzo smaczna pozdrawiam pewnie ponownie zawitam

Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wszedłem.z.ojcem na szybki, lekki lunch.
Zupa gulaszowa, oraz zielone curry.
Niestety nic z tego nie zachwyciło. Zupa zielone curry wręcz słaba.
Jednak nie zamierzam skreślać miejsca, może trafiłem akurat na taki dzień z wpadnę jeszcze raz i zweryfikuje.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mariusz W
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Przystanku trafiłam trochę przypadkowo. Lubię zupy wiec się ucieszyłam, że jest taki lokalik. Zachwyciła mnie duża rozmaitość oferowanych zup : mięsnych, wegetariańskiej i weganskich. Każdego dnia jest inna kulinarna propozycja - do wyboru do koloru. Jadłam 4 zupy i wszystkie były smaczne, pachniało przyprawami, a dodatki serwowane przy ladzie wzbogacaly smak. Odwiedziłam 2 lokalizacje i zdecydowanie bardziej polecam Abrahama - jest spokojniej, luźniej, sympatycznie. Jeśli lubicie zupy zajrzyjcie koniecznie!

Dziękujemy, annaoC1149RQ

Przystanek Zupa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Przystanek Zupa? Podziel się wrażeniami!