“Polecam!”
Oberża86 — recenzja

Oberża86
Nr 1 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Opis: Nowa Restauracja w Domku Abrahama. Zapraszamy na kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu, bo przygotowywaną z wykorzystaniem klasycznych francuskich technik.

Wszytko na plus. Obsługa, jedzenie, wystrój i sposób podania potraw. Bardzo przyjemny letni ogródek.

Dziękujemy, Adrian S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Kierownik ds. PR, Oberża86Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wysoką opinię! Cieszymy się że miło Pan wspomina wizytę w naszej restauracji! Zachęcamy do kolejnych wizyt! Zapraszamy!

Przepyszne jedzenie przygotowane z ogromna starannością ale największym zaskoczeniem są tam desery , proste i przepyszne . Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Natalia Z

Pani Natalio! Serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się że docenia Pani naszą kuchnię. Zapraszamy ponownie!

Smaczne domowe jedzenie, typowo polskie z lekką domieszką dań kuchni śròdziemnomorskiej np.risotto z krewetkami.Karta kròtka ale jest z czego wybierać , każde z dań bez zastrzeżeń, smaczne i dobrze doprawione.Dość drogo np.zupy powyżej 2 dych , dania gł.ok 40 PLN

Dziękujemy, Maartinex

Dziękujemy Pani za pozytywną opinię! Cieszymy się, że smakowały Pani dania w Oberży. Tworzymy je z najlepszej jakości produktów od lokalnych dostawców z Kaszub, co warunkuje ich cenę. Możemy jednak Pani zagwarantować, że każde danie podawane jest z największą starannością i dbałością o naszych Gości! Zachęcamy Panią do ponownych odwiedzin! Zapraszamy!

Klimatycznie, przepysznie i w autentycznie miłej atmosferze najlepszy pstrąg, jakiego jadłam, serdecznie polecam!

Dziękujemy, MFBAd

Dziękujemy za najwyższą opinię! Cieszymy się że ma Pani tak miłą opinię o naszej restauracji i mamy nadzieję że odwiedzi nas Pani ponownie wkrótce! Zapraszamy!

Bardzo miła obsługa. Cudowny klimat. Pyszne jedzenie. Ciepłe bułeczki cebulowe, na wstępie serwowane przez obsługę plus pasztet z gęsi rewelacja. Golonka z pasztecikiem z zasmazanej kapusty po prostu rewelacyjna. Polecam

Dziękujemy, inka0208

Dziękujemy za wysoką opinię! Wkładamy mnóstwo pracy i serca w to by zawsze wychodzili Państwo z naszej restauracji uśmiechnięci i zadowoleni. Cieszymy się że to Państwo doceniają. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Oberża86 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oberża86? Podziel się wrażeniami!