Gdynia

“Prawdziwe polskie domowe”
Oberża86 — recenzja

Oberża86
Nr 1 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Opis: Nowa Restauracja w Domku Abrahama. Zapraszamy na kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu, bo przygotowywaną z wykorzystaniem klasycznych francuskich technik.
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną pierwszy raz w zeszłym tygodniu. Jedliśmy perliczkę i łososia. Wszystko pyszne a obsługa bardzo profesjonalna.
Gorąco polecamy.

Dziękujemy, krotosz

Zrecenzowano 11 września 2019

Wizytę w Oberży86 zapamiętam na długo. Niepowtarzalna atmosfera, wystrój wnętrza, a przede wszystkim kuchnia! Wszystkie dania były dopracowane do perfekcji, a miła obsługa pomogła mi dobrać idealne wino. Na pewno wrócę niejednokrotnie do tego wyjątkowego miejsca w Gdyni, gdzie znakomity pomysł na restaurację spotyka się ze świetnym wykonaniem. Polecam!

Dziękujemy, patrycja-girszewska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Oberża86Odpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za cudowną opinię! Wsparcie naszych Gości oraz miłe słowa są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że nasza restauracja jest miejscem, które Cię zachwyciło. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce w centrum Gdyni! Kuchnia jak i obsluga na wysokim poziomie!Z czystym sumieniem polecam!

Dziękujemy, 420blazejw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Oberża86Odpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy! Cieszymy się, że Oberża86 jest miejscem, które zadowala naszych Gości. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 5 września 2019

Przypadkiem trafiłam na tę restaurację i naprawdę pozytywne zaskoczenie. Jedzenie meeeega pyszne! Schabowy z kością był obłędnke dobry natomiast risotto z krewetkami skradło ❤ mojej córki.
Klimatyczne miejsce i obsługa na 6+!
Bardzo dziękujemy Pani, która nas obsługiwała (chyba p.Monika)- widać, że pracuje z przyjemnością i ma świetne podejście do Klienta!
Takich miejsc i ludzi więcej!
Na pewno będziemy tam częściej przychodzić!

Dziękujemy, Edziulka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Oberża86Odpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się, że nawet córce smakowała nasza kuchnia! Właśnie dla takich Gości jak Wy tworzymy Oberżę86! Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 września 2019

Mieliśmy z dziewczyna okazje zagościć w oberzy 86 , wystrój restauracji bardzo nam przypasował , obsługa była profesjonalna i uśmiechnięta a jedzenie po prostu wspaniałe. Na pewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Krycha a

Dziękujemy! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z wizyty. Zapraszamy ponownie!

Oberża86 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oberża86? Podziel się wrażeniami!