“Palce lizac”
Oberża86 — recenzja

Oberża86
Nr 1 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Nowa Restauracja w Domku Abrahama. Zapraszamy na kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu, bo przygotowywaną z wykorzystaniem klasycznych francuskich technik.
Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce w centrum Gdyni! Kuchnia jak i obsluga na wysokim poziomie!Z czystym sumieniem polecam!

Dziękujemy, 420blazejw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Oberża86Odpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy! Cieszymy się, że Oberża86 jest miejscem, które zadowala naszych Gości. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 5 września 2019

Przypadkiem trafiłam na tę restaurację i naprawdę pozytywne zaskoczenie. Jedzenie meeeega pyszne! Schabowy z kością był obłędnke dobry natomiast risotto z krewetkami skradło ❤ mojej córki.
Klimatyczne miejsce i obsługa na 6+!
Bardzo dziękujemy Pani, która nas obsługiwała (chyba p.Monika)- widać, że pracuje z przyjemnością i ma świetne podejście do Klienta!
Takich miejsc i ludzi więcej!
Na pewno będziemy tam częściej przychodzić!

Dziękujemy, Edziulka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Oberża86Odpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się, że nawet córce smakowała nasza kuchnia! Właśnie dla takich Gości jak Wy tworzymy Oberżę86! Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 września 2019

Mieliśmy z dziewczyna okazje zagościć w oberzy 86 , wystrój restauracji bardzo nam przypasował , obsługa była profesjonalna i uśmiechnięta a jedzenie po prostu wspaniałe. Na pewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Krycha a

Dziękujemy! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z wizyty. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zabytkowy domek rodziny Skwierczow w którym 3 lata mieszkał Antoni Abraham doczekał się wreszcie godnego gospodarza.Poprzednio była tu słaba pizzeria a teraz pojawiła się restauracja Pana Ciomka.Restauracja świeża z pysznymi daniami i wspaniałą obsługą (trafiłem dziś na cudowna Panią Anie).Świetne bułeczki z pasztetem na poczekanie.Smak dań-palce lizać, plus także za miejsca w ogródku.Brawo.

119  Dziękujemy, marcin717

Dziękujemy za tak miłe słowa! Wasze wsparcie jest niesamowite. Cieszymy się, że nasza kuchnia przypadła Ci do gustu. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 1 września 2019

Wybraliśmy się na obiad skuszeni opisami. Miejsce jest piękne, przestronne i czyste, a jednocześnie jest klimatyczne, oddycha się historią, Na początek podano nam czekadełko, przepyszne, gorące bułeczki cebulowe, a do nich pasztet z gęsi. jako,że nie przepadam za gęsiną, zjadłam tylko bułeczki ale mąż twierdził,ze pasztet był smakowity. Na przystawkę jedliśmy pierogi z bobem i czerwoną duszoną cebulką, były znakomite. danie główne to risotto z krewetkami, wszystko było ugotowane w punkt, maślane, kremowe, pycha. Objedzeni do granic możliwości,wypiliśmy herbatę i uśmiechnięci wyszliśmy. Pani, która nas obsługiwała, była bardzo miła i pomocna. Polecamy.

Dziękujemy, miros_awam2016

Dziękujemy za obszerną opinię i czas poświęcony na jej napisanie. Zależy nam naszych Gościach, ponieważ to dla Was tworzymy Oberżę86. Mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać i próbować coraz to nowszych pozycji w naszej karcie!

Oberża86 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oberża86? Podziel się wrażeniami!