“Czwartkowy obiad.”
Oberża86 — recenzja

Oberża86
Nr 1 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Nowa Restauracja w Domku Abrahama. Zapraszamy na kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu, bo przygotowywaną z wykorzystaniem klasycznych francuskich technik.
Zrecenzowano 1 września 2019

Wybraliśmy się na obiad skuszeni opisami. Miejsce jest piękne, przestronne i czyste, a jednocześnie jest klimatyczne, oddycha się historią, Na początek podano nam czekadełko, przepyszne, gorące bułeczki cebulowe, a do nich pasztet z gęsi. jako,że nie przepadam za gęsiną, zjadłam tylko bułeczki ale mąż twierdził,ze pasztet był smakowity. Na przystawkę jedliśmy pierogi z bobem i czerwoną duszoną cebulką, były znakomite. danie główne to risotto z krewetkami, wszystko było ugotowane w punkt, maślane, kremowe, pycha. Objedzeni do granic możliwości,wypiliśmy herbatę i uśmiechnięci wyszliśmy. Pani, która nas obsługiwała, była bardzo miła i pomocna. Polecamy.

Dziękujemy, miros_awam2016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Oberża86Odpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za obszerną opinię i czas poświęcony na jej napisanie. Zależy nam naszych Gościach, ponieważ to dla Was tworzymy Oberżę86. Mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać i próbować coraz to nowszych pozycji w naszej karcie!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Byliśmy na kolacji w Oberży we trójkę - ja z mężem i nastoletnią córką. Usiedliśmy na zewnątrz. W tle grała przyjemna muzyczka. Obsługa stale do nas zaglądała, była uprzejma i profesjonalna. Wszystko czyściutkie i dokładne. Po zamówieniu, od razu dostaliśmy czekadełko (pasztet z wątróbki i bułeczki cebulowe) bardzo smaczne. To nas już wprawiło w dobry nastrój bo zaspokoiliśmy trochę głód. Potwm były pierogi z bobem - przepyszne. Będziemy je długo wspominać. Szpinak z krewetkami miał rewelacyjny sos. Danie z makaronu i sandacz były smaczne.
Dla nas wszystko bardzo dobrze przyprawione, o dobrej temperaturze.
Bardzo podobał mi się opis miejsca na pierwszej stronie menu. Z chęcią wrócimy do Oberży 86, do budynku z ciekawą historią.

Dziękujemy, Katarzyna M

Dziękujemy za tak obszerną opinię oraz czas poświęcony na jej napisanie! Właśnie dla takich Gości tworzymy naszą restaurację. Cieszymy się, że udało nam się oddać idealne połączenie kuchni polskiej oraz francuskiej w sposób, który Was zadowala. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowaliśmy rodzinną kolację i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Wszystko idealne:
Dania
Obsługa
Wystrój
Kontakt
Lokalizacja

Dziękujemy, 809adat

Dziękujemy za miłe słowa! Właśnie dla Was tworzymy naszą restaurację. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miejsce. Ładne i stylowe. Jedzenie smaczne, ale trochę za słone. Moje i małżonki. Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy. Mimo to schabowy soczysty. Czekadełko w postaci pasztetu z gęsich wątróbek, wyborne. Tatar z śledzia dobry, lecz oczekiwałbym więcej śledzia. Flądra bardzo smaczna i delikatna. Ogólna ocena 4 z przewagą na 5.

Dziękujemy, Mars J

Dziękujemy bardzo za miłe słowa oraz uwagę! Musiał to być wypadek przy pracy, gdyż na co dzień nie otrzymujemy takich uwag. Przepraszamy za taki incydent! Cieszymy się, że Ci smakowało i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne risotto z krewetkami, fajne dania sezonowe - próbowałam pierogi z bobem, chłodnik i świeżą rybę z domowymi frytkami. Deser (karmelizowane owoce) również oryginalny i smaczny. Wystrój lokalu dość elegancki, ale jednocześnie prosty i przyjemny. Obsługa i czas oczekiwania na jedzenie jak najbardziej na plus. Polecam wszystkim szukającym dobrego smaku i niebanalnych wnętrz.

Dziękujemy, justynal939
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Kierownik ds. PR, Oberża86Odpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza kuchnia przypadała Ci do gustu. Zapraszamy ponownie!

Oberża86 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Oberża86? Podziel się wrażeniami!