“Wyśmienite zupy, polecam gorąco.”
Gary na Ogniu — recenzja

Gary na Ogniu
Nr 134 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Niewielki lokal z wielkim sercem do gotowania zup! Treściwe pyszne różnorodne - polskie i z różnych zakątków świata- daja gwarancje szybkiego smacznego i zdrowego posiłku! Do tego świeży chrupiący chleb i uzupełniające całość dodatki np pestki dyni kolendra natka czy migdały. To wszystko za 8 pln mala porcja 300 ml lub 10 pln duża porcja 500 ml! Smakuj codziennie innej zupy- codziennie 8 różnych rodzai do wyboru! Do zobaczenia w Gdyni na #starowiejska26 na zupie!
Zrecenzowano 12 września 2019

Wyśmienite zupy, szeroki wybór i duża różnorodność, bogactwo smaków i dużo dobrych, wysokiej jakości dodatków. Opcje wegańskie, wegetariańskie, mięsne. Zupy tradycyjne, orientalne, sezonowe, kremy. Jest w czym wybierać, codziennie inne menu, wysoka jakość i dobra cena. Pakują również an wynos, bardzo dużym plusem są ekologiczne, papierowe opakowania. 10/10

Dziękujemy, mamamort

Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo smaczne zupki. Każdy dzień super smaki, szkoda, że w niedzielę nieczynne bo też bym tam wpadał. POLECAM !!!. Bardzo miła obsługa a kucharz to MISTRZ.

Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Co mogę powiedzieć. Z racji tego, że pracuję bardzo blisko - zupy to mój codzienny obiad. Ceny tak jak u konkurencji, ale jakość powalająca. Zupki treściwe, bardzo smaczne - zawsze świeże składniki. Plus za codziennie inne menu - każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, DomkaMr
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Od początku wielokrotnie już odwiedziłem i szczerze polecam.Wszystkie zupy i fasolka po bretońsku rewelka.Raj dla wegan,wegetarian i mięsożerców .Przepyszne autorskie kremy....Wszystkie dodatki dosypywane bez problemu i dodatkowo świeżutki i pyszny chlebek z pobliskiego ,,Rogalika” (tam polecam kawę i obsługę z humorem). Z trzech odwiedzonych ,,zupiarni” Gary dla mnie są najlepsze.Czuć ze szef kuchni wie jak robić wspaniałe zupki.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Robertchief
Zrecenzowano 17 maja 2019

Pierwszą - chronologicznie - jest Kociołek konesera - zasada jest podobna; codziennie inny zestaw zup, wszystkie bardzo dobre. Cenowo też jest dobrze, porcje jak dla studenta, więc naprawdę jest dobrze. Jadam tam bardzo często i nigdy nie trafiłem na coś niedobrego. Brawo! Tak trzymać.
PS. Każdą zupę można dostać na wynos, co jest cenną rzeczą dla pracujących w okolicy czy zabieganych rodzin.

Dziękujemy, mir0ngalewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: keryjka, Właściciel, Gary na OgniuOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

:) Dziekujemy za opinie! Cieszymy się ze smakowało!

Gary na Ogniu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gary na Ogniu? Podziel się wrażeniami!