“Niebo w gębie”
Osteria Fino — recenzja

Osteria Fino
Nr 40 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

Po raz kolejny wybraliśmy się do Osterii Fino na romantyczną kolację. Jedzenie jak zwykle PRZE-PY-SZNE! Obsługa doskonale zorientowana co jest w składzie potrawy, jak została przyrządzona, a na dodatek poetycko przy tym o niej opowiadająca ;-). Pyszności do zjedzenia znajdzie tu i mięsożerca i wegetarianin. Miło spędzony czas.

Dziękujemy, Dorota D

Pyszne włoskie jedzenie byliśmy kilka razy biorąc różne potrawy za każdym razem stwierdzamy że dane danie jest najlepszym jakie jedliśmy :)

Dziękujemy, Bartosz M
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pierwszy raz byliśmy w tej restauracji. W lokalu panuje miła atmosfera. Super spędziliśmy czas , jedzenie pyszne, kelnerka pani Marta rewelacyjna widać że uwielbia swoją pracę. Pozdrawiamy i polecamy.

1  Dziękujemy, NorthStar17701184742
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Nic dodać nic ująć! Najlepsza restauracja w mieście! Zarówno lasagne jak i tatar wymiatają!!! Restauracja nieco ukryta przez co trudno ja dostrzec ale naprawdę warto tu zajrzeć!

3  Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy to miejsce ze względu na smakowite jedzenie, profesjonalną obsługę kelnerską z dużą wiedzą w zakresie gastronomii i win oraz romantyczny wystrój nawiązujący do włoskich osterii. Nam szczególnie smakowała lasagne, wegetariańskie bakłażany, tatar z pstrąga i fenomenalny, podkreślam fenomenalny deser panna cotta z rabarbaru, z dodatkami. Dziękujemy, na pewno wrócimy:)

1  Dziękujemy, Karoo001

Osteria Fino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Osteria Fino? Podziel się wrażeniami!