“Ulubiona”
Ognisty Piec — recenzja

Ognisty Piec
Zamów online
Nr 186 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 13 września 2019

Niewielki lokal, dwa stoliki i podwyższenie przy oknie z krzesłami barowymi.
Najczęściej zamawiam z dowozem, ale kilkukrotnie jadłam w lokalu. Wrażenia: pizze są pyszne, na cienkim cieście, mam już kilka swoich ulubionych. Pizza jest zawsze ciepła, zawiera dużo sera. Składniki dobrze dobrane, uwielbiam szynkę i dobrze wypieczony boczek. Dodatkowe sosy szału nie robią, a oliwa w kilku smakach dostępna na miejscu jest dobra. Czas oczekiwania dosyć krótki, a pizza wypiekana jest w specjalnym piecu palonym drewnem.
Raz jadłam tam burgera, jest ok.
Polecam, najlepsza pizza na Chyloni :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Jedna z lepszych pizz jaką jadłem. Pizza śmiało może konkurować z najlepszymi pizzeriami z europejskich stolic.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AdamOrlowski

Ognisty Piec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ognisty Piec? Podziel się wrażeniami!