Gdynia

“Wizyta z rodziną”
Punkt Gdynia — recenzja

Punkt Gdynia
Nr 94 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dania z potencjałem ale nie do końca smakowały, np bułka z pastrami: Danie duże,bułka strasznie sucha i zimna,ziemniaki też, samo pastrami bardzo dobre.Bao strasznie słodkie bo niestety wszystkie składniki były słodkie bez przełamania smaku a kimchi wydawało się nie świeże, w każdym razie zapach nie zachęcał ( może tak miało być ale smakowało jak byłoby zepsute a nie specjalnie ukiszone).Kaczka malutka, ale ok, klusek śląskich brak. Z Deski mięs w porzadku było pastrami i żeberka, skrzydełka spalone i bardzo suche,smalec ujdzie. Pizza nie moja bajka:grube ciasto przytloczone skladnikami. Szczerze powiedziawszy po opiniach i zdjęciach spodziewałam się czegoś na dużo wyższym poziomie,może to kwestia danej zmiany na kuchni a może tak jest zawsze.Jeszcze jedna rzecz to nie aktualne menu stałe na stronie. Zdjecia na stronie zachęcają, wydane dania już tak nie wyglądają (przy braku ruchu) Tak czy inaczej życzę wielu udanych wydanych posiłków.

Dziękujemy, Piotr R

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i super klimat
Obsługa uśmiechnięta i bardzo miła
Przyjechaliśmy z Gdańska i napewno wrócimy bo naprawdę bardzo miło
Dziękujemy za pysznego tatara

Dziękujemy, MonniekR
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aniapunktgdynia, Właściciel, Punkt GdyniaOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Pięknie dziękujemy za wizytę i przemiłą opinię.
Pozdrawiamy serdecznie i, mamy nadzieję, do zobaczenia!

Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialna pizza, lemoniada i zupy (chłodnik oraz pomidorowa). Najlepsza pizza z nie oczywistymi smakami, które idealnie się łącza w pyszną całość

1  Dziękujemy, Michal_Si
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: aniapunktgdynia, Właściciel, Punkt GdyniaOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za miłą opinię i przesyłamy pozdrowienia!

Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem wegetarianką, ale w tej restauracji znajdziecie emocje smaków! Krem z pomidorów- poezja! Risotto- rewelacja. Boże jakie to dobre! Polecam

Dziękujemy, 681katarzynaz

Dziękujemy serdecznie za opinię. Ogromnie się cieszymy, że nasza kuchnia przypadła Pani do gustu. Staramy się, aby osoby na diecie wegetariańskiej również czuły się u nas dopieszczone i bardzo nam miło słyszeć, że to się udaje! Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, świetna obsługa - kolejne miejsce w Gdyni warte odwiedzenia! Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, Jacek P

Punkt Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Punkt Gdynia? Podziel się wrażeniami!