Gdynia

“Polecam”

Restauracja Moje Miasto
Nr 46 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 1 września 2019

Zdecydowanie polecam. Kuchnia zmieniająca swoje menu i przybliżająca miasta partnerskie Gdyni. Dzisiaj kuchnia amerykańska. Pyszne żeberka, grillowane warzywa i niezbędna na upalny dzień lemoniada.

Dziękujemy, 2019i20

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja mieści się przy głównej ulicy Gdyni , posiada niewielki ogródek . Zamówiliśmy z mężem halibuta z risotto , wszystko fantastycznie przyparawione , podane na dużych talerzach . Smaku dodaje przepiękny wystrój lokalu i płynąca z głośników przyjemna muzyka . Obsługa sprawna , miła , dbająca o komfort klienta . Gorąco polecam.

Dziękujemy, 408justynat
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Restauracja oferuje bardzo ciekawe i smaczne dania. Steki poprawne, makarony aktualnie jedne z najlepszych w Gdyni. Obsługa profesjonalna.

Dziękujemy, Jarek3city
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (choć jeden z posiłków mógłby być mocniej przyprawiony), przyjemny wystrój i obsługa. Piątka delikatnie na wyrost, przy kolejnej wizycie z przyjemnością zweryfikujemy.

Dziękujemy, MikolakKenja
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Pierwszy raz zabrał nas w to miejsce syn. Zamówiliśmy penne z truflami, sałatkę z ośmiornicą i kozim serem oraz krewetki. Wszystko było pyszne. Deser - ciasto francuskie z mascarpone i owocami - również nie rozczarował, a do tego świetna kawa. Wszystkie dania przepięknie podane, a więc uczta dla podniebienia i dla oczu.
Po pierwszej wizycie byliśmy na tyle zadowoleni, że postanowiliśmy zorganizować tam spotkanie ze znajomymi. Tym razem również wszystko smakowało i zachwycało wyglądem, a szczególne uznanie wzbudziły desery.
Restauracja jest na tyle przestronna, że poszczególne grupy gości nie przeszkadzają sobie; obsługa jest uprzejma i dyskretna, a wystrój wnętrza nowoczesny. Ciekawostką jest możliwość zajrzenia do kuchni przez szklaną ścianę. Bardzo podobał nam się też pomysł ze zmieniającą się co dwa tygodnie dodatkową kartą dań, nawiązujących do miast partnerskich Gdyni.
Jeżeli chodzi o ceny, to z pewnością są one wyższe niż w okolicznych barach z frytkami, ale też to, co otrzymuje się w zamian - tj. jakość dań, serwis i wygląd lokalu - są na odpowiadającym tym cenom poziomie.

Dziękujemy, Elżbieta P

Restauracja Moje Miasto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Moje Miasto? Podziel się wrażeniami!