“Recenzja”
U Kaszuba — recenzja

U Kaszuba
Zamów online
Nr 252 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

Najgorsza ryba- dorsz, jaki jadłam. Ryba mrożona, w ogromnej panierce i starym tłuszczu. Cena astronomiczna. Prosiłam o małą porcję, dostałam dużą. Zapłaciłam za wyrzuconą panterkę.Omijajcie to miejsce.

Dziękujemy, Jolanta2656

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Szału nie ma, ale zjeść można. Zdjęcie danie z pstrągiem na parze, 27 zł. Duży plus za gratisowy rosół, całkiem smaczny.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, nie czytałam poprzednich opinii i niestety dziś tam próbowałam zjeść coś z rodziną porażka!!!!!
Ryba w panierce jak z przed 20 lat, frytki zimne po prostu ochydztwo!!!!
Jeśli chcesz zapłacić 150 zł za obiad dla 4 osób i wyjść głodnym.......to wejdź bo jeśli chcesz zjeść dobrą i smaczną rybę to nie tu!!!!!!
#nigdywiecej#

3  Dziękujemy, Aga7910
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andrzej S, Właściciel, U KaszubaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Przykro nam że Pani nie smakowało, niestety jadła Pani na Jana Pawła II w smażalni. Nasz lokal mieści się na Witominie, i zajmujemy się cateringiem.

Zrecenzowano 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety ocena słaba za okropny rosół tzn tylko z nazwy rosół bo chyba ktoś zalał gorąca wodę makaronem. Po dodaniu soli pieprzu nadal było nie jadalne.....
Natomiast drugie danie kotlet z kapusta pieczarkami i serem .... mógłbym dać maksymalnie 3. Ciężko strawne i naprawdę słabe jedzenie. Sałatkę dodali do 2 dania ale ilość śladowa i tez słabiutko.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, andrzej-lody
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorszy schabowy jakiego w życiu jadłem. Wysuszony na wióry z nasączoną w tłuszczu panierką jak w najgorszych barach PRL! Nawet surówki były niesmaczne.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, PioFreud

U Kaszuba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Kaszuba? Podziel się wrażeniami!