Gdynia

“Bardzo dobre jedzenie”
Pierogarnia Pierożek — recenzja

Pierogarnia Pierożek
Nr 8 wśród 10 Szybkie posiłki (Gdynia)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Jedzenie bardzo dobre. Krotki czas oczekiwania na zamówienie. Obsluga mila i kompetentna.

Dziękujemy, 115_ukis

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pierogarnię odwiedzamy co jakiś czas. Pierogi zawsze są pyszne, porcja spora i naprawdę przystępne ceny. Polecam każdemu kto lubi taką kuchnię.

Dziękujemy, Sebas5511
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne pierogi, przyzwoite ceny, smaczne świeżo wyciskanie soki, bardzo dobra kawa oraz przyjemna atmosfera. Polecam!

Dziękujemy, Giedoer
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Super miejsce, ogromny wybór pierożków, różnie robionych. Jadłam co prawda dwa rodzaje, ale meksykańskie z pieca z sosem i mozzarellą - > prawdziwy odlot!!! :)

Dziękujemy, AnnaW3287
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Pyszne pierogi,duzy wybor jedny minus ze trzeba podejsc samemu zlozyc zamowienie to nie jest wygodne jak sie jest w pojedynke

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Johana G

Pierogarnia Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Pierożek? Podziel się wrażeniami!