Gdynia

“Bardzo kolorowe i smaczne miejsce.”

Santo Porto Magda Gessler
Nr 150 wśród 367 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Wnętrze bardzo przyjemne. Na pierwszy rzut oka niby nic do siebie nie pasuje ale jednak. Wszystkie te barwy i faktury tworzą spójną całość. Jedzenie bardzo dobre. Porcje słuszne. Na pewno nikt nie wyjdzie głodny. Polecam.
Dania bardzo zróżnicowane każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kinga266

Zrecenzowano 1 września 2019

Santo Porto to bardzo przyzwoita (ale też nie ponadprzeciętna) restauracja. Obsługa doskonale zna potrawy, świeże ryby pięknie zaprezentowane. Po wejściu przeszkadza jednak dość intensywny zapach ryb. Sam wystrój natomiast bardzo estetyczny. Same dania są naprawdę smaczne - przyrządzone prosto ale dopracowane. Piękna prezentacja ryby w towarzystwie kwiatów. Filet umiejętnie przygotowany, bez ości. Ryba ma cudowną strukturę i aromat, jest mocno słona ale nie za słona. Cudowne, maślane ziemniaczki i słodkie szparagi.

Klient, może dostać jednak niestrawności, jeśli chodzi o ceny. Za jedną, świeżą rybę (barramundi) z dodatkami (ziemniaki, sałatki) dla 3 osób i 2 napoje rachunek wyniósł ponad 550 PLN. Klient dostaje dysonansu, gdy w restauracji firmowanej przez M. Gessler, która na wizji krytykuje restauratorów za cenę 50 PLN za danie, sama żąda od swoich klientów 150 PLN (bo tyle wyszło na głowę). Fakt, że smaczne i z dobrych składników, ale też niewymagające dużej pracy i popisów (po prostu umiejętnie usmażona ryba). Jak na standardy polskie (nawet Warszawskie), moim zdaniem, przeszacowane.

Może zabrzmiałem jak skąpiec i biedak. Jednak naprawdę wolę w Trójmieście iść do takich lokali jak Sztuczka, Krew i Woda, Petit Paris czy Eliksir, gdzie za o wiele niższe ceny dostanę równie smaczne i umiejętnie przyrządzone, a nawet wymagające większych umiejętności i pracy, potrawy.

3  Dziękujemy, darek321
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa super. Sam lokal przyjemny, wszystko w klimacie, czułem się tam swobodnie i dobrze.
Potrawy pyszne i syte.
Ceny wysokie nawet bardzo ...

Dziękujemy, piotrf158
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Santo Porto wybrałam się z przyjaciółką nietypowo , bo na deser.W karcie ok 5 pozycji.Moj wybór to tarta limonkowa, mango , biała czekolada.Z ciastem nie miało to nic wspólnego- kółko ok 10 cm krążek na kruchym spodzie z ... no właśnie jakby sernik na zimno tylko za dużo żelatyny. Do tego lemoniada maracuja -z maracuji tylko sztuczny sok , pomarańcza i plaster grejpfruta. Z lodówki z rybami nieprzyjemny zapach to samo zapach smażonej ryby.Z przykrością wyrzucone 33 zł.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Witajcie.

Jak już wiecie jestem miłośniczką śledzia we wszelakiej postaci, ale smacznego !
Dwa dni temu odwiedziłam tą restaurację właśnie w tym celu...
Niestety oferowany śledź w menu oferowany tylko jako przystawka okazał się przeciętnym produktem i ze smutkiem to stwierdzam, bo przecież jesteśmy nad morzem..... Śledź przekombinowany smakowo i na dodatek jest go tak malutko, że nie wiem czy to było pełne pół tuszki czy tylko 1/2 tuszki.......
O cenie nie wspominam, bo za takie coś w pięcio gwiazdkowym hotelu dostajemy zdecydowanie więcej i smaczniej.........
Smutne na dodatek jest to że pod tą restauracją podpisuje się taka „sława Kulinarna”....
Cóż więcej dodać.... Ja tego miejsca na pewno nikomu nie polecę, ale jak chcecie się przekonać na własnej skórze to.......

pozdrawiam
sonia

Dziękujemy, Soniaa S

Santo Porto Magda Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Santo Porto Magda Gessler? Podziel się wrażeniami!