“Azjatyckie pampuchy”
NEON streetfood bar — recenzja

NEON streetfood bar
Nr 83 wśród 365 Restauracje (Gdynia)

Oryginalny tapas bar, inspirowany szeroko pojętą kuchnia azjatycką z przepysznymi bułeczkami bao - azjatyckim knedliczkiem, czy raczej bułeczką na parze.... do tego drinki i miła obsługa. Idealne miejsce na spotkania grup znajomych, chociaż i pary widać pochowane gdzieś w stolikach. Ciekawe i smaczne miejsce!

Dziękujemy, U8943IOjans

Początek zaskakujący bo karta raczej niespójna. Ale to tylko pierwsze wrażenie. Później było już tylko lepiej. Obsługa miła pomocna i co ważne uśmiechnięta. Dania zajechały w mgnieniu oka. Smacznie to mało powiedziane. Naszym faworytem będzie Bao z karkówką i tatar na grzankach. Cenowo jest poprawnie. Obiadek z dodatkami dla trzech osób to około 150 więc OK

Dziękujemy, Jacek K

Jesli lubisz kuchnie azjatycka, Neon to idealne miejsce. Wystroj, klimat i przeyszne jedzenie. Polecam!

1  Dziękujemy, dominnnka
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo dobre! Wybraliśmy cztery różne dania żeby wypełni posmakować azjatyckiej kuchni i się nie zawiedliśmy. Na dana nie trzeba było długo czekać. Polecam! Jedzenie pyszne, ciekawy punk na mapie Gdyni, warto odwiedzić.

1  Dziękujemy, natalian820
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Do restauracji zawitaliśmy skuszeni ciekawym menu. Zdecydowaliśmy się usiąść w ogródku z racji braku miejsc w środku oraz dlatego, że nie chcieliśmy tarasować wózkiem przejścia w lokalu. Niestety po około 15 minutach braku zainteresowania ze strony obsługi zdecydowaliśmy się zrezygnować. Jak ostatnio zauważyłem, jest to coraz częstszy problem restauracji w Polsce. Brak profesjonalnej obsługi to poważny błąd, a w takich przypadkach nawet dobre jedzenie nie uratuje lokalu.

Dziękujemy, Jarek3city

NEON streetfood bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w NEON streetfood bar? Podziel się wrażeniami!