“Buleczka Bao z wieprzowina to mistrzostwo!”
NEON streetfood bar — recenzja

NEON streetfood bar
Nr 83 wśród 365 Restauracje (Gdynia)

Jesli lubisz kuchnie azjatycka, Neon to idealne miejsce. Wystroj, klimat i przeyszne jedzenie. Polecam!

1  Dziękujemy, dominnnka

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko bardzo dobre! Wybraliśmy cztery różne dania żeby wypełni posmakować azjatyckiej kuchni i się nie zawiedliśmy. Na dana nie trzeba było długo czekać. Polecam! Jedzenie pyszne, ciekawy punk na mapie Gdyni, warto odwiedzić.

1  Dziękujemy, natalian820
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Do restauracji zawitaliśmy skuszeni ciekawym menu. Zdecydowaliśmy się usiąść w ogródku z racji braku miejsc w środku oraz dlatego, że nie chcieliśmy tarasować wózkiem przejścia w lokalu. Niestety po około 15 minutach braku zainteresowania ze strony obsługi zdecydowaliśmy się zrezygnować. Jak ostatnio zauważyłem, jest to coraz częstszy problem restauracji w Polsce. Brak profesjonalnej obsługi to poważny błąd, a w takich przypadkach nawet dobre jedzenie nie uratuje lokalu.

Dziękujemy, Jarek3city
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo oryginalne menu, smaczne jedzenie. Wołowina po seczuańsku 10/10. Bardzo miła obsługa. Fajny pomysł na drinki w dzbanach! Warte odwiedzenia!

Dziękujemy, 657wojciechw
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Porażka! Nie polecam! nie można tego dania tak psuć- ceramiczny garnek na świeczkach... Wywar w którym przygotowuje się shabu shabu ma mieć gotującą się wodę po to aby wszystkie dodatki gotować przygotowywac kilka sekund a nie robić kompot! Obsługa bardzo miła ale szef kuchni nie miał ochoty wysłuchać uwagi osobiście dlatego piszę tutaj.

Dziękujemy, boskaskosnooka

NEON streetfood bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w NEON streetfood bar? Podziel się wrażeniami!