“Pyszna pizza”
Casa Cubeddu — recenzja

Casa Cubeddu
Zamów online
Nr 72 wśród 365 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo przyjemne miejsce i kompetentna obsługa. Pyszna pizza na idealnie wypieczonym chrupiącym cieście. Polecam. Na pewno tam wrócę spróbować makaronów.

Dziękujemy, kinga266

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Czuje się, że to miejsce, gdzie gotowanie i wspólne jedzenie wypływają z serca.
Świetni kucharze! Przytulne wnętrze i część na świeżym powietrzu.

Dziękujemy, Coastal401673
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja trochę na uboczu ale bardzo dobre jedzenie , bogaty wybór dań.
Obsługa miła i sympatyczna, a sympatyczny Włoch osobiście dogląda kuchni, oraz sali i utrzymuje kontakt z gośćmi.
Można trafić na muzykę na żywo.

Dziękujemy, SAWORLD
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Są o wiele lepsze Restauracje włoskie i nie tylko w trójmieście. Obsługa kelnerska młoda i amatorska. Nasze dania makaron z owocami morza, pierś z kurczaka w szynce z ziemniakami i pizza. Cena 210zl to jest sporo. Nikt się za bardzo nie najadł. A dania były albo za słone albo mdłe a ceny za wysokie. Na jedzenie czekaliśmy jedna godzinę a klient z stolika obok dwie godziny. Facet zrobił aferę z menadżerką restauracji a ona do niego ze kłamie bo doskonale mierzyła ich czas i wie ze w restauracji siedzą 1,5 godziny. Naprawdę profesjonalny super sposób traktowania klientów! Ze ona mu między czas a sam wiem ze menadżerką nie miała racji. Włoska komedia

Dziękujemy, Partykung
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze włoskie jedzenie w Polsce. Czy zjemy kalmary czy tuńczyka lub ośmiornice albo włoska pizzę jedzenie jest pierwsza klasa. Atmosfera i klimat jak we Włoszech a sam właściciel zawsze na sali sprawdza i pilnuje czy wszyscy goście sa zadowoleni . Polecam wszystkim wizytę i posmakowanie wszystkich potraw.

Dziękujemy, marcinmoc

Casa Cubeddu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Casa Cubeddu? Podziel się wrażeniami!