“Dobra jakość i cena”
Big Burger — recenzja

Big Burger
Zamów online
Nr 199 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 13 września 2019

Burgery - do wyboru jest ich wielkość. Duży kawał mięsa i świeże warzywa. W lokalu jest dużo miejsca. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Biala_Nat
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na 4. Jest wiele miejsc w których podają zdecydowanie lepsze mięso i sosy. Bułka dobra.
Zdecydowany minus za obsługę. Pan przyjmujący zamówienie niesympatyczny, jakby co najmniej był obrażony. Pani z wielkimi brwiami bardzo podobny nastrój..dodatkowo okraszala swoje wypowiedzi w soczyste przekleństwa. W środku chłodno i mało sympatycznie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano 1 maja 2018

Od czasu do czasu zamawiam tam jedzenie z dowozem do domu. Zawsze mi smakuje. Najbardziej lubię burgera Vege z grillowanym serem hallumi i suszonymi pomidorami albo chicken z fajnym sosikiem miodowo-musztardowym, bardzo dobre frytki co się nieczęsto zdarza. Polecam też lemoniadę, szkoda tylko że nie można zamówić do domu

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Adventure480403
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: wrzesień 2018

Big Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Big Burger? Podziel się wrażeniami!