“Pancake’i bomba!!”
Mr.Pancake — recenzja

Mr.Pancake
Nr 164 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny wiadomo jak w centrum, umiarkowane. Jednak porcja ogromna, nigdy nie jesteśmy w stanie zjeść wszystkiego i jeszcze tak syte!! Ciężko się zdecydować na jedna rzecz z menu i te shake’i!! Pycha! Ale pizzy mocno nie polecam, przetestowałam 3 i ciężko było jeść.

Dziękujemy, Ola O

Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pancake miały być moim śniadaniem, poszłam wiec tam, gdzie ich wybór jest duży a ceny umiarkowane. I to się zgadzało. Dużym rozczarowaniem był brak kawy w karcie. No nic, wzięłam pancake z owocami - ciasto niezłe, delikatne, ale spodziewałam się sporej górki owoców , a tymczasem dostałam kilka malinek i 2 truskawki. Pozostałe 3 plastry cytrusów nie zachęcały do jedzenia. Z pełnym brzuchem - 5 placków to spora porcja, ale niedosytem estetycznym wyszłam z tego różowego ale brzydkiego i smutnego lokalu. Nie wrócę

Dziękujemy, annaoC1149RQ
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie konkurencyjne miejsce dla podobnych lokali. Pankejki z dobrego przepisu no i dodatki... :) zmienne menu, przyjazna obsługa. Rewelacja!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, sebastian9419
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna, fantazyjne połączenia różnych składników i smaków. Dla miłośników nieklasycznej pizzy to miejsce do odwiedzenia na kulinarnej mapie Trójmiasta. Pancaki smaczne i świeże. Bardzo duże i mega słodkie porcje. Moje naleśniki były odrobine suche, ponieważ sos był polany jedynie na górnym naleśniku i na talerzu, między kolejnymi naleśnikami już niestety nie. Jedzenie jest smaczne ale moją ocenę zaniża wystrój. Jest fatalnie, brzydko, brudno, nie wiem kto i dlaczego wpadł na pomysł takiej aranżacji tego miejsca.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, anjaa27
Zrecenzowano 22 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gigantyczna porcja słodkości! Bardzo smaczne pancakes z super dodatkami. Wzięliśmy jednego na pół i to wystarcza. Pycha

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tomasz_379

Mr.Pancake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mr.Pancake? Podziel się wrażeniami!