Gdynia

“Przytulne miejsce z dobrą kawą ;-)”
Cup and Cakes — recenzja

Cup and Cakes
Nr 6 wśród 10 Kawa i herbata (Gdynia)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo miła obsługa, która nie pozostaje obojętna na oczekiwania swojego klienta. Pan doradził nam przy wyborze ziaren kawy. Pyszne ciacho (wegańskie!) było doskonałym dopełnieniem do kawy. Polecam! Lokal mały, ale przytulny.

Dziękujemy, agnieszkaakubanska

Zrecenzowano 6 września 2019

Jest to miejsce, do którego chce się wracać. Niewielki lokal, lecz bardzo ładnie zagospodarowany. Właściciele przemili, znają się na kawach i z chęcią o nich opowiadają. Kawa przepyszna, poza podstawowymi pozycjami typu espresso czy latte, dla miłośników kawy w menu znajduje się m.in. drip, do którego oferowany jest duży wybór ziaren. Ciasta również bardzo smaczne. Wszystko to sprawia, że atmosfera jest wspaniała.

Dziękujemy, bpaulina1
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne, w środku zaledwie 3-4 stoliki, lekko przybrudzone poduszki na siedziskach. Ale to pierwsze niezbyt dobre wrażenie zostało absolutnie zrekompensowane przez podaną nam genialną kawę!! Niesamowity smak i aromat!!! Szczerze polecam!

Dziękujemy, J7831GFannak
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i pomocna obsługa, widać zamiłowanie do kawy, o każdym ziarnie można usłyszeć odrębną historię. Duży wybór metod parzenia od dripów przez aeropresy po chemexy, syfony. A sama kawa znakomita. Ciast nie miałam okazji spróbować ale wyglądały przepięknie i na pewno następnym razem się skuszę, ponieważ na tej jednej wizycie nie mam zamiaru kończyć. Polecam zdecydowanie ♡

Dziękujemy, Tssuki
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Jestem kawoszem. Doceniam takie miejsca. Obsługa (sądzę że to był właściciel) zna się na kawie, odpowiada na pytania, zaciekawia. Kawa bardzo dobra, chętnie kupiliśmy ziarna do użytku własnego. Ciasta- beza pyszna!

Dziękujemy, Skakaneczka

Cup and Cakes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cup and Cakes? Podziel się wrażeniami!