Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilkudniowy wypoczynek nad morzem w hotelu Błękitny Żagiel jest strzałem w dziesiątkę! Czysto, pieknie, smacznie. Największym atutem jest bliskość plaży. Jak to się mówi "rzut Beretem" - pozdrowienia dla Ariela.

3  Dziękujemy, Pawel_Kety
Zrecenzowano: 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z dzieckiem w kwietniu. Hotel bardzo przytulny. Wszystko czyste, w dobrym standardzie. Obsługa miła. Śniadania bardzo dobre. Lokizacja na plus. Hotel w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku. Do plaży może z 50 metrów.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, 728dawidc
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Atutem hotelu jest z pewnością lokalizacja, jest bardzo czysto, śniadania są dość smaczne. Obsługa hotelu jest w porządku, jednakże tym razem niestety trafiło się jedno ‚ale’.
Hotel przewiduje możliwość pobytu z psem. Przed przyjazdem na stronie internetowej próbowałam znaleźć regulamin (w celu zapoznania się z warunkami pobytu psa), jednak nie ma go na stronie. Przy zameldowaniu nikt nie poinformował nas o ewentualnych ‚obostrzeniach’ co do psów na terenie hotelu (kwestia prowadzania psa na smyczy i dbania o to aby nie zakłócał spokoju jest dość logiczna i oczywista). Jednego dnia pies bez problemu mógł siedzieć w trakcie śniadania pod stołem, nikt z obsługi - recepcji bądź restauracji- nie zwrócił nam uwagi, że pies nie może tam przebywać. Drugiego dnia po wejściu do części śniadaniowo-restauracyjnej (dla jasności brak jest napisu/znaku informującego, że psy nie mogą do tej części wchodzić (co widać na zdjęciach) kelnerka - p. Daria - poinformowała nas że ‚wolałaby żeby pies tu nie przebywał, bo goście mogą być uczuleni’ (oprócz nas były tam dwie osoby) - żadnej informacji że regulamin tego zabrania nie otrzymaliśmy. Ok- może któremuś z gości pies przeszkadzał, może ktoś sobie nie życzył. W każdym razie pies został odprowadzony do pokoju. Niestety kelnerka nie zauważyła (oby- jeśli tak, pozostaje pogratulować prostactwa), że czekam w lobby i słysze jej żenujące wywody na temat tego jacy jesteśmy nienormalni, jak to można z psem do restauracji przyjść. (Może pora odwiedzić trochę restauracji - jest to całkiem normalne zjawisko). Oczywiscie każdy ma prawo do opinii, pewnie. Szkoda tylko, że pani nie było stać na taką opinie w rozmowie z nami i zachowała się zwyczajnie bezczelnie, a na pewno poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Niemniej jednak warto by było, żeby hotel z polityką pro-zwierzęcą doprecyzował zasady i wdrożył tak, by każdy z pracowników je znał.
Skoro goście ‚mogą mieć alergie na psa w restauracji’ to nie będą jej mieć w lobby czy na hotelowych korytarzach ? Znacznie logiczniejszym argumentem byłby aspekt chociażby higieny, ale nie można zbyt wiele oczekiwać od kogoś o tak niskim profesjonalizmie.
Brak profesjonalizmu oraz znajomości istotnych regulacji ta sama pani okazała przy prośbie o usunięcie moich danych w momencie wymeldowywania się z hotelu. Usłyszałam, że nie mam takiego prawa i hotel ‚może sobie te dane przechowywać i potem usunie’. Równie opryskliwie usłyszałam że przepisy rodo są w hotelu wdrożone i pani przepisy zna. Proponowałabym jednak doczytać te przepisy. Jedyne co udało mi się wyegzekwować to zamazanie - z wielką łaską - numeru dowodu osobistego.

Mam nadzieje, że ktoś kompetentny odniesie się do tej sprawy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, pagaba
Zrecenzowano: 3 stycznia 2019

Hotel czysty blisko Bulwaru Nadmorskiego. Widok z pokoju super. Łazienki nowe i dobrze wyposażone. Śniadania ok. Mały problem tylko z parkingiem hotel nie ma dla gości ale 300 m od hotelu dostępny parking dla każdego.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój wybieramy od strony Zatoki super widok
Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirosław Ł
Zrecenzowano: 7 grudnia 2018

Super lokalizacja. Obok Muzeum MW, teatr, Skwer Kościuszki, plaża i morze bliżej być ne może. Nowe czyste pokoje i takież łazienki. Próbowałem doszukać się jakichś wad ale nic nie znalazłem. Jedzenie na piątkę, obsługa też. Wierzę, że problem braku parkingu zostanie rozwiązany.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Lech M