“KOLEJNA UDANA WIZYTA”
Serwus Restaurant — recenzja

Serwus Restaurant
Nr 6 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Opis: Restauracja SERWUS mieści się w Gdyni Orłowo. Otwiera się dla Was już o świcie. Witamy zdrowym, pożywnym śniadaniem, prawdziwą kawą i pieczywem własnego wypieku. Oto SERWUS na dzień dobry! Wieczór to okazja do spotkań w miłym towarzystwie i przy dobrym jedzeniu. Znajdziecie u nas szeroki wybór win i piw craftowych. Oto SERWUS na dobry wieczór!
Zrecenzowano 4 września 2019

Przy kolejnej wizycie w Gdyni, postanowiliśmy odwiedzić ponownie restaurację SERWUS. Wizyta udana. Smacznie, ciekawie podane, żonglowanie smakiem na talerzu, choć ostatnia wizyta bardziej przypadła Nam do gustu. Tym razem wybrałyśmy Cytrynową Curry (świetna zupka z posmakiem trawy cytrynowej, limonki, mlekiem kokosowym, warzywnym spaghetti oraz krewetkami), sałatka z łososiem (granat, melon, pesto, gruszka, mix sałat i łosoś pieczony -mogło być go trochę więcej, oblane wszystko pesto bazyliowym), do picia tym razem wzięłyśmy herbatę w dużym kubku (około 350ml) oraz napar serwus (cytryna, pomarańcz, kurkuma, cynamon). Ciekawe doznania dla podniebienia. Polecam. Jak dla mnie ocena BDB, bo co CEL jeszcze trochę brakuje.

Dziękujemy, kkdudek

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce blisko Klifu Orłowskiego położone na „biznesowym” skwerku. Pizza na cienkim cieście z tradycyjnego pieca - mega! Truflowa mnie pochłonęła i była pyszna. Byliśmy z psem, dostaliśmy miskę wody dla naszej pociechy. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rzadko jemy śniadania na mieście ale jak jużjemy to w najleepszym miejscu w Gdyni! SERWUS jest tym właśnie miejscem. Troszkę kawka moglaby byc lepsza (inny rodzaj ziaren? Niższa temperatura parzenia?) Ale śniadania nie mają sobie równych. Dużo dodatkow zieleniny porcje takie że można się najeśc. Super!

Dziękujemy, NayaMP
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji znalazłam się z 2 razy oraz z racji iż mam blisko zamawiałam pizzę . Która swego czasy była pyszna i tania . Aktualnie cena poszła w górę a jakość spadła ;(
Bardzo dobre spaghetti z cukinii

Dziękujemy, Nataliaszcz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc nie wiem skąd tak wysoka ocena restauracji. Dania przeciętne, fakt ładny wystrój, karta etc., obsługa szczerze mówiąc średnio ogarniała kartę, to jakie są desery czy rozmiary napojów. Jedzenie dobre, ale lokal nie zasługuje na 3 miejsce na liście.

Dziękujemy, klaudiatrn

Serwus Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Serwus Restaurant? Podziel się wrażeniami!