“Na poziomie”
Ram Ram Ji — recenzja

Ram Ram Ji
Nr 127 wśród 351 Restauracje (Gdynia)
Opis: Smak słońca i zapach indyjskich przypraw. Nasze dania przygotowujemy w 100% ze świeżych produktów. Oryginalny indyjski street food w sercu Gdyni
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018

Mialam ochote na indyjskie jedzenie, wiec sprobowalismy Ram Ram Ji. Zamowilismy dw rozne dania na wynos, oba bardzo smaczne i dobrze doprawione. Nie jest to restauracja wysokich lotow, a obsluga ledwo mowi po polsku, ale nadaje to mily ton i autentycznosc miejsca. Smacznie, prosto i bez zadufania

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ale trzeba uważać, jeżeli ktoś nie lubi bardzo aromatycznego. Porcje średnie w kierunku do małych, dlatego jeśli ktoś je dużo , tak jak ja , to trzeba przygotować się na większy wydatek. Pyszny chlebek pita. Obsługa miła, ale słabo mówią po polsku, łatwiej po angielsku. Minus taki, że mało miejsca w środku i po zjedzeniu tam wszyscy będą wiedzieli gdzie jedliśmy. Ale poza ty to bardzo polecam:)

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, EmilyRut
Zrecenzowano 27 lutego 2018

Będąc w Indiach przez dwa miesiące wiem jedno, zakochałem się w tej kuchni :) To miejsce a dokładnie bar pokazało mi, że można przenieść kawałek tej odległej krainy do Gdyni i cieszyć się autentycznym jedzeniem robionym przez hindusów. Lokal jest barem, ale to tylko oddaje realia jakie panują w Indiach, czyli skromnie, prosto, a jedzenie urywa ... jest takie jak być powinno czyli rewelka! :) Ceny również są bardzo przystępne bo np. za 45zł mamy zestaw 4 dań + Naan + napój (np. Mango lassi), gdzie ja z moją narzeczoną najedliśmy się tym spokojnie. Śmiało mogę polecać taki zestaw, bo tak się tam jada, dużo dań, dużo smaków, po trochu.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Karol Ż
Zrecenzowano 21 lutego 2018

Wnętrze biednie indyjskie.....ale może i dobrze bo studzi wygórowane oczekiwania,po prostu bar gdzie można zamówić tez na wynos (a możne przede wszystkim na wynos) Wszystko co jedliśmy dobre.....mimo uzgodnię z obsługo poziomu ostrości.......wszystko było bardzo ostre i niesamowicie aromatyczne.Załoga nie sprawia wrażenia profesjonalnych kucharzy (nie znają polskiego.przyda sie angielski) i może trochę razić indyjskie podejście do higieny.....ale to właśnie daje temu miejscu efekt autentyczności.Na pewno lepsza kuchnia indyjska (jeżeli jesteście ja w stanie strawić) niż w innych "indyjskich" przybytkach w Gdyni i w Trójmieście. Do odważnych świat należy....zarówno klientów jak i właścicieli.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, ehiszpan
Zrecenzowano 13 lutego 2018

Wybraliśmy się z mężem zachęceni pozytywnymi opiniami. Niestety, nie możemy ich potwierdzić. Dania może i nawet zjadliwe (chociaż byłam rozczarowana plackiem z mango i kokosem), ale po kilku godzinach żałowaliśmy, że tam jedliśmy (nie będę opisywać szczegółów). Pomijam fakt, że nawet nie było możliwości umycia rąk przed jedzeniem. Jazgotliwa właścicielka też miłej atmosfery nie wprowadzała.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, laurta2016

Ram Ram Ji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ram Ram Ji? Podziel się wrażeniami!