“Bez większych uwag”
Pizzeria Orłowska — recenzja

Pizzeria Orłowska
Nr 181 wśród 364 Restauracje (Gdynia)

Byliśmy, zjedliśmy. Większych uwag nie było. Pizza smaczna, lemoniada kwaśna, słodka tylko ta toaleta... kolejki straszne

Dziękujemy, daniel_olsztyn

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok ale nie warte czekania. Obsługa fatalna. Najpierw czekanie na kartę. Potem prawie godzina na pizzę i przystawkę. Rachunku mimo poproszenia się nie doczekałam - po pół godzinie podeszłam sama zapłacić. Odradzam. Jedno z najbardziej irytujących miejsc w których byłam.

Dziękujemy, 296karolinap
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pizza bardzo średnia, na pewno nie włoska. Osiedlowa. Dało się wyczuć, ze skladniki nie są najwyższej jakości. Czekaliśmy prawie godzinę na jej podanie. Niestety nie było warto. Ogromny minus za fatalną obsługę. Kelnerka posadziła nas przy brudnym stoliku. Po zwroceniu uwagi pojawiła się po 30 minutach i bardzo niedbale wytarła stòł, cytując klasyka: nadal byl on up...dolony Cola nie została nalana przy mnie, Pani kelnerka przyniosła mi ją od razu w szklance z grubego plastiku. Była wygazowana. Sosy zostały nam podane w plastikowych opakowaniach (takich na wynos). A brudne sztućce przelały czare goryczy! Toaleta koedukacyjna, uwaga: jedna na całą restaurację. Kolejki wychodziły na zewnątrz. Teraz plusy... Ceny jak na knajpę przy plaży są przystępne. To tyle.Więcej plusów nie pamiętam I ta jedna gwiazdka właśnie za to. Będę odradzać, szkoda czasu, w Gdyni jest przecież tyle genialnych restauracji.

1  Dziękujemy, AgataKT
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pizzeria orłowska nie ma nic wspólnego z włoską pizzą. Produkty na pizzy kupione chyba w biedronce, salami małe i tłuste jak morliny, szynka konserwowa, mozarella słabej jakości. Ogólnie to jestem bardzo zniesmaczony smakiem pizzy i porażony obsługą. Szklanki brudne, talerze tak samo, 1 toaleta z kosmiczną kolejką. No i na deser dostałem włosa w pizzy wiec na prawdę nie polecam tego lokalu.

Dziękujemy, guiness11
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja tej pizzerii w pobliżu mola Orłowskiego jest wręcz idealna. Miejsc siedzących sporo - wewnątrz i na dworzu. Stoliki zewnętrzne są chyba odrobinę zapomniane, bo oczekiwanie na obsługę jest dość długie. Pizza smaczna i przystępna cenowo. Polecam zamawiać przy barze i cieszyć się smakiem jedzenia, wówczas nie będziemy zawiedzeni, a perfekcyjnych wirtuozerii kelnerskich szukać w miejscach innego rodzaju ;) A kelnerzy są tu sympatyczni, tylko być może jest ich zbyt niewielu w stosunku do ilości gości.

Dziękujemy, Annlartenna

Pizzeria Orłowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Orłowska? Podziel się wrażeniami!