“Rozczarowanie.”
Pizzeria Orłowska — recenzja

Pizzeria Orłowska
Nr 181 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pizza bardzo średnia, na pewno nie włoska. Osiedlowa. Dało się wyczuć, ze skladniki nie są najwyższej jakości. Czekaliśmy prawie godzinę na jej podanie. Niestety nie było warto. Ogromny minus za fatalną obsługę. Kelnerka posadziła nas przy brudnym stoliku. Po zwroceniu uwagi pojawiła się po 30 minutach i bardzo niedbale wytarła stòł, cytując klasyka: nadal byl on up...dolony Cola nie została nalana przy mnie, Pani kelnerka przyniosła mi ją od razu w szklance z grubego plastiku. Była wygazowana. Sosy zostały nam podane w plastikowych opakowaniach (takich na wynos). A brudne sztućce przelały czare goryczy! Toaleta koedukacyjna, uwaga: jedna na całą restaurację. Kolejki wychodziły na zewnątrz. Teraz plusy... Ceny jak na knajpę przy plaży są przystępne. To tyle.Więcej plusów nie pamiętam I ta jedna gwiazdka właśnie za to. Będę odradzać, szkoda czasu, w Gdyni jest przecież tyle genialnych restauracji.

1  Dziękujemy, AgataKT

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pizzeria orłowska nie ma nic wspólnego z włoską pizzą. Produkty na pizzy kupione chyba w biedronce, salami małe i tłuste jak morliny, szynka konserwowa, mozarella słabej jakości. Ogólnie to jestem bardzo zniesmaczony smakiem pizzy i porażony obsługą. Szklanki brudne, talerze tak samo, 1 toaleta z kosmiczną kolejką. No i na deser dostałem włosa w pizzy wiec na prawdę nie polecam tego lokalu.

Dziękujemy, guiness11
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja tej pizzerii w pobliżu mola Orłowskiego jest wręcz idealna. Miejsc siedzących sporo - wewnątrz i na dworzu. Stoliki zewnętrzne są chyba odrobinę zapomniane, bo oczekiwanie na obsługę jest dość długie. Pizza smaczna i przystępna cenowo. Polecam zamawiać przy barze i cieszyć się smakiem jedzenia, wówczas nie będziemy zawiedzeni, a perfekcyjnych wirtuozerii kelnerskich szukać w miejscach innego rodzaju ;) A kelnerzy są tu sympatyczni, tylko być może jest ich zbyt niewielu w stosunku do ilości gości.

Dziękujemy, Annlartenna
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Pojawilam sie ze znajoma aby zjesc obiad, obsluga potraktowala nas z gory. Po karte poszlysmy same po 20 min czekania mimo ze nie bylo w ten dzien zapelnienia. Pierwsze osoby ktore sa obslugiwane to zagraniczni goscie z grubym portfelem. Kiedy po kolejnych 20 min poszlam znowu poprosic o podejscie jedyne co dostalam to krzywe spojrzenie i komenatrz ze mam ubrac koszulke poniewaz mialam na gorze stroj kapielowy (podkreslam to restauracja przy plazy gdzie mozna siedziec na zewnatrz i duzo dzieci chodzi tam bez koszulek) i ze zaraz podejdzie. Coz.. podeszla ale do rodziny przy stoliku obok ktora zjawila sie tam 2 min temu. Zauwazylam ze znowu nas omija i wraca do srodka wiec wstalysmy i wyszlysmy. Panie KELNERKI (podkreslam, bo ksiezniczkami nie jestescie) nastepjym razem prosze o troche rozgarniecia. Pozdrawiam :)
Ps kiedys juz tam bylysmy i jedzonko dobre ale jak ktos nie lubi wrednej atmosfery zadzierajacych do gory glowe ludzi to nie polecam

1  Dziękujemy, Paulina G
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Jestem z Gdyni często odwiedzam Pizzerię ale teraz będę zdecydowanie omijać wielkim łukiem, muzyka na cały regulator jest nie do wytrzymania. Jeśli chcecie tym sposobem odstraszyć gości to proszę bardzo, ale proszę nie "tłuc" tej "rąbanki" na okolice. Poszliśmy do Tawerny tam też było słuchać tę "rąbankę". To jest nie tylko moja opinia ale też i innych osób bo wywiązała się rozmowa na ten temat.

Dziękujemy, MieszkankaGdyni

Pizzeria Orłowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Orłowska? Podziel się wrażeniami!