“Guacamole ♥️”
FALLA Gdynia — recenzja

FALLA Gdynia
Nr 29 wśród 366 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem człowiekiem średnio lubiącym awokado, ot, hipsterski hit ostatnich lat aaaaaale wasze guacamole, i hummus miażdżą system

Dziękujemy, jusiekk

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że nie jestem wege wszystko mi tam smakuje i zawsze najadam się do pełna. Byłam już kilka razy i na pewno jeszcze będę. Polecam również dla mięsożerców!

Dziękujemy, 247agnieszkaj
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce od czasu do czasu. Szczególnie sezonowe wrapy. Jak dla mnie za dużo składników do jednego dania.

Dziękujemy, coliber73
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedyna rzecz nie ma dla mnie sensu przenosiny z małego lokalu do jeszcze mniejszego... Does it makes sense?

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, majk0wski
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny falafel i hummus. Danie talerz falafel wyglada niepozornie, ale można się nim najeść. Lokal nieduży, kilka stolików na zewnątrz, szybka obsługa.

Dziękujemy, 283magdalenak

FALLA Gdynia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w FALLA Gdynia? Podziel się wrażeniami!