“Trudno ocenić, gdy po 2,5 godziny czekania okazuje się, że pizzy nie będzie, bo nie ma składników”
Waniliowa 6 — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Waniliowa 6
Zamów online
Nr 224 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Zrecenzowano 7 września 2019

Zamówiliśmy pizzę o 15:10, czas oczekiwania jaki został podany to 1h 15min. Po 1h 50min zadzwoniliśmy uprzejmie dopytać, czy pizza jest już w drodze - pan poinformował nas, że kierowca właśnie z nią wyrusza. Po kolejnych 25min dzwoniliśmy ponownie - niestety, dwukrotna próba połączenia nie przyniosła rezultatu, ale telefon z innego numeru odebrano od razu :) Zapytałam kolejny raz o zamówienie, po czym pan poinformował mnie, że - uwaga - NIE MA SZYNKI PARMEŃSKIEJ. Po 2,5 godziny czekania na pizzę i 5 telefonach ktoś doszedł do wniosku, że należałoby poinformować o braku składnika do danej pizzy... Super, bardzo dziękuję, za taką obsługę. Kiedyś bywaliśmy często, ale trudno - dobrych pizzerii w Gdyni nie brakuje, szkoda, że ta była najbliżej - ale w sumie myślę, że z dalszych dowiozą szybciej.

Dziękujemy, jiltedspitfire

Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna jako lokalna pizzeria, gdzie zazwyczaj zamawia się na dowóz. W lokalu jest tez miejsce, gdzie nawet z większa ilością osób można usiąść i miło spędzić czas. Duży parking zaraz pod restauracja. Polecamy Mexicane - świetny balans ostrości - oraz Parmeńska.

Dziękujemy, Jeremiix
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Wielokrotnie zamawiam pizze z waniliowej 6, moja ulubiona to "meksikana" zawsze pyszna, duzo skladnikow, chrupiace ranty, cienkie ciasto. zdecydowanie polecam. kilkukrotnie probowalam rowniez makaronow i uwazam, ze sa przepyszne. miejsce czyste, duza lazienka, stoliki tez na tarasie w sezonie. duzy kacik dla dzieci, nie bezposrednio przy stolikach co jest super i izoluje od halasu. ta sama obsluga od dluzszego czasu, co tez mi mowi o tym, ze pracownik jest tam traktowany dobrze. dostawa na dzielicy za darmo. same plusy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Magdalena L
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nam mega smakuje tam pizza jak na osiedlowe bistro. Kilka razy zamawialiśmy na dowóz i nigdy się nie zawiedliśmy. Śmiało możemy polecić!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Expedition366113
Zrecenzowano 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

w dniu otwarcia restauracji zostalismy z zona w bardzo nie mily sposob wyproszeni z restauracji prawdpodobnie przez wlascicieli poniewaz otwarcie było dopiero za kilkadziesiat minut . mozna to bylo zrobic bardziej kulturalnie a nie na wstepie zniechecac klienta do wizyty w lokalu. to nie jest profesjonalne podejscie do klienta ktory w dniu otwarcia chce zobaczyc menu i wrocic. po kilku miesiacach zdecydowalismy sie jednak dac szanse i sprobowac posilkow - dużo nie stracilismy poniewaz czekalismy prawie 40minut na letnie i tłuste danie z kurczaka. nie polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Wojciech1987

Waniliowa 6 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Waniliowa 6? Podziel się wrażeniami!