“Nieprofesjonalna obsluga”

Starbucks Świętojańska
Nr 10 wśród 10 Kawa i herbata (Gdynia)
Zrecenzowano 1 września 2019

Starbucks jak Starbucks. Kawa jak w każdym innym, ale obsługa nieznośna i nieprofesjonalna- pani Gosia z uroczym serduszkiem na plakietce chyba niedokladnie zapoznana jest z misją Starbucks i niekoniecznie zaraza innych dobra energia i miłym słowem. Jest opryskliwa, odpowiada z "fochem", wyśmiewa klientow, (tak, pana za mną roeniez). Przez te pracownicę raczej tu nie wrócę.

Dziękujemy, podbijampomorze

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo się wywodzić - Starbucks i już! Bardzo miła, pozytywna pełna energii ekipa, kawa w standardzie Starbucksa. Polecam :)

1  Dziękujemy, JakubInTravel
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

24 czerwca około godziny 20 chciałam zamówić kawę w Starbucksie. Byłam cienko ubrana i już robiło się chłodno więc w celu ogrzania się postanowiłam kupić jakiś ciepły napój. Ze względu na to, że jest lato, w ofercie jest więcej zimnych kaw niż tych gorących, a ja koniecznie miałam ochotę na coś ciepłego tylko jeszcze nie byłam zdecydowana co dokładnie. Po chwili namysłu uznałam, że z chęcią wypiłabym Matcha Tea Latte, która jest nowością w Starbucksie i byłam ciekawa jej smaku. Niestety jej nie kupiłam. Pani barista zaczęła się śmiać z mojego wyboru przez długi czas i przekazała informację swojemu koledze na zmianie, że wybrałam własnie tę pozycję w menu. Pytała się mnie również kilkanaście razy czy jestem pewna swojego wyboru i zwątpiłam, że kobieta zrobi mi ten napój i wzięłam nudną, zwykłą kawę. Przyznaję, że była smaczna, jednak lubię poznawać nowe smaki i było mi przykro, poczułam się bardzo urażona zachowaniem pracowniczki, która mnie wyśmiała. Czekając na odbiór zamówienia poszłam do łazienki, która była w fatalnym stanie (na desce była brązowa szrama i mam nadzieję, że było to zarysowanie, a nie to co myślę). Następnym razem pójdę do Starbucksa w galerii Riviera i może tam się doczekam przygotowania dla mnie Matcha Tea Latte oraz przekonam się czy rzeczywiście było się z czego śmiać.

Dziękujemy, martyyys
Zrecenzowano 28 września 2018

Starbucks można kochać i nienawidzić - z tym miejscem jest tak samo. Generalnie trzyma poziom pozostałych lokali swej marki. Jest dobrze, ale amatorzy dobrej kawy znajdą lepsze miejsce w Gdyni.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, MrTFSMC
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Ceny jak wszędzie, kawka smaczna, sporo stolików, lokalizacja bardzo dogodna. Obsługa też w porządku.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, eSKa92

Starbucks Świętojańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Starbucks Świętojańska? Podziel się wrażeniami!