“Kawowe przebudzenie”
Przystanek Fontanna — recenzja

Przystanek Fontanna
Nr 156 wśród 364 Restauracje (Gdynia)
Opis: Przystanek Fontanna to nowe miejsce na mapie kulinarnej Gdyni, zlokalizowane tuż obok słynnej Fontanny na Skwerze Kościuszki, od lat stanowiącej wizytówkę tego miasta i ulubione miejsce spotkań, zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów.

Miałem okazję być tylko w jednej z trzech części, kawiarnianej.
Miła lokalizacja zwłaszcza w godzinach przedpołudniowych gdy mało turystów wokół.
Poprawna kawa i smaczne ciasta.

Dziękujemy, pniesu

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się by chwilę odpocząć po spacerze, zamówiłam sok pomarańczowy (Cappy), białą herbatę i drinka Bellini. Za zamówienie zapłaciłam 30zł (Bellini za 15zł). O ile sok i herbata standard, nie ma co oceniać, to drink w smaku w ogóle nie przypominał prawdziwego Bellini. Smakował bardziej pomarańczowo, niż brzoskwiniowo, a porcja była mała, podano w kieliszku do wina białego.
Miejsce jest w miarę przyjemne, ale dla osób lubiących głośną muzykę.
Dobra lokalizacja, plus za możliwość schowania się przed wiatrem. Jest ogródek, ale też stoliki w środku.

Dziękujemy, 824annam
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Byłam w niedzielę na lodach w przystanku fontanna ogólnie były dobre. Byłabym zadowolona z tego wyjścia niestety Panie z obsługi bardzo mnie zdzwiłygdy osoba przede mną w kolejce kupowała dla córki gofra. Jedna Pani przyjeła zamówienie a druga w tym czasie "smażyła" gofra tzn. Pani wyjęla usmażonego gofra z wielkiego plastikowego pojemnika i włożyła go do gofrownicy w celu podgrzania. Wspomnę tylko, że w owym pojemniku czekało już na klientów z 20 takich gofrów. Jest to trochę smutne, że Panie idą aż tak na łatwiznę jakby nie można byłoby usmażyc gofra ile to czasu by zajeło 20 sek czy 1 min dłużej? Lody były dobre ale za podejście do klienta wstawiam duży minus.

Dziękujemy, polska0123
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Może aż 5 punktów jest trochę na wyrost, ale od kilku lat jestem tu przynajmniej raz podczas pobytu w Trójmieście. Lokalizacja super. Widok na fontannę, a dla rodziców dodatkowy plus, obok mały plac zabaw. Zawsze odwiedzamy część kawiarnianą. Kawa smaczna, lody tez. Nie jest genialnie, ale bardzo przyjemnie i mam miłe wspomnienia z tego miejsca.

Dziękujemy, missbrodie32
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty, smaczne lody i przepyszna kawa. Obsługa również przemiła, miejsce warte ponownego odwiedzenia.

Dziękujemy, MQ99999

Przystanek Fontanna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Przystanek Fontanna? Podziel się wrażeniami!